Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 6:33 pm

Adminka ::
'



Ne razumem, jel' on to nju proziva?
Da.


Navukla si se na vk.Verujem da su Ruskinje odusevljene klipom.Mada,mozda misle da si ti neki rod Stanislavu pa im se zato svidja.Palo mi je na pamet jer si Angela Bondarenko na vk.Mislim da nisu toliko lude da tako nesto pomisle.Ko ce znati. mislilac
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 6:37 pm

Au, onda je verovatno na tvojoj crnoj listi. lol! Mada stvarno nekolegijalno i neljudski da to tako radi, čak i da su u ne znam kako lošem odnosu to se tako ne radi javno.
A i nije neki glumac, Stanislav ga je pojeo na sceni.

Ne verujem da to misle.
A, jel' si videla šta su mi napisale? kezz Zahvaljuju mi se duboko na klipu i kažu vidi se da se u njega uložili celu svoju dušu, jako je emotivan i ističe Stanislava u pravom izdanju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 6:39 pm

Jeste na mojoj crnoj listi.Vise ga ne pratim na ig.A delovao je kao fin momak. rolleyes

Lepo su ti rekle.Ionako su one uvek odusevljene tvojim klipovima.Kad sam postavljala bilo je puno pozitivnih komentara. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 6:43 pm

Taj ima problem sam sa sobom čim može na takav način da rešava neke očite nesuglasice, koje ima sa njom.
Jel' si ti pisala ovo У нее целая полка Оскаров.Вы не знали?У нее 5 млн подписчиков? Liči mi na tvoj stil, a i ova se zove Sparks. kezz

Da, fino su društvo, lepo prihvataju novajlije. Nisu neki klan, nego ono, baš rade sve zbog Stanislava, a to mi se sviđa. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 6:50 pm

Nisam ja pisala.Ovo mora da je moja srodna dusa.A ig je jedino mesto na kojem nisam upisana kao Sparks.

Jesu uhode lude,ali su fine.Sa dve zene stalno nesto komentarisem na ig i fb.Super su. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 7:00 pm

Kako je lepa ovde... wow :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 DZBXc26JXKo

Nisam znala da ima zelene oči, delovale su plavo, a posle joj pogledam lične podatke i stvarno pišu zelene. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 7:10 pm

Ni u najludjem snu ne bih pogodila da ima zelene oci.A prelepa je.Kao i uvek. :Sparks:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 7:41 pm

Ja kad bih mogla da biram kako ću da izgledam, izabrala bih njen izgled. Stvarno lepšu ženu u skorije vreme nisam videla. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 8:22 pm

I ja bih zelela da izgledam kao ona samo sto bih ja htela da budem neka mesavina nje,Adriane Lime,Karlie Kloss i Alessandre Ambrozio.Mnogo hocu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 9:23 pm

Jel Hanım köylü na nasem gospodja seljanka?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 9:25 pm

Maloprije sam pogledala fragi za seriju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 9:36 pm

CK je remek delo za razliku od ove gluposti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 9:40 pm

CK je bila neloša serija. Ovo ne znam niti koja je vrsta serije. Nešto seljačko, humoristično... Ili nazivi takvo. Kostimirano. A Yusi friza. Ali simpatičan mi je on.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 10:38 pm

Hvala na odgovorima, ja kako nisam na ti sa Rusima, nisam znala za taj vk. Znam samo za onaj na koji se postavljaju video snimci.

Sad sam videla sa se medju uhodama prica da bi Cagina partnerka u reklami mogla da bude Taylor Hill.

Hanim Koylu ce biti komedija. Radi je ista ekipa koja je radila Guzel Koylu, gledala sam tu seriju i bila mi je odlicna utoliko sto sam umirala od smeha, inace nije da je imala ne znam kakvu radnju.
Sto se imena tice, i ja sam prvo mislila da je Gospodja seljanka, medjutim prema fragmanu rekla bih da se odnosi na ziteljku sela zena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyMon Mar 14, 2016 10:39 pm

Sparks, sta radite vi bre u tom Nisu? Kad god otvorim novine nesto se desilo u Nisu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 9:39 am

Saraaaa84 ::


Sad sam videla sa se medju uhodama prica da bi Cagina partnerka u reklami mogla da bude Taylor Hill.

Njih dvoje bi bili bozanstvena kombinacija. stidljivko
Ona je prelepa. <3


Saro,ubistva,samoubistva,nesrece i tuce su svakodnevnica u Nisu.A padaju i cigle u centru grada.Bitno da se gradonacelnik ponasa kao da je Nis Bern. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 10:03 am

Znam, videla sam sve i bas mi je zapalo za oko da je najcesce u Nisu. Juce unutru otvorim novine, beba pala s terase, uvece saobracajna nesreca. A fasada pada i u centru Beograda ljudima na glavu, to nije nista novo.


Da, bili bi super par. Nadajmo se da je istina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 10:50 am

Vidjela sam da su fanovi raspisali se o tome. Hajde da i to vidimo. Ne sumnjam da će Caga odraditi vrhunski. Za Elle je bilo super.
Ide njemu poziranje i snimanje.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 10:51 am

Saro, hoćeš li gledati Yusufovu seriju? Ili Barisevu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 12:59 pm

Yusufovu cu da pocnem, ako je kao Guzel Koylu, gledacu. A za Barisevu cu da vidim, mada mi fragman izgleda zanimljivo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 3:14 pm

Cagina nova serija ce biti obrada filma The departed. Ranini je napisala. Ne pise nista o drugim glumcima, scenaristima i ostaloj ekipi. Samo pise da se premisljaju izmedju Haluka Bilginera i Cetina Tekindora, nadam se da ce biti Haluk, jer Cetina ne volim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 3:17 pm

Samo se nadam da scenarista nije Ece (mada, verovatno jeste), mislim da ona nije dorasla takvoj temi. Ovo je tema za Kerema i Pinar.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 5:00 pm

Uh, i ja se nadam Haluku. bravo Inače, slažem se da je ova tema za Kerema i Pinar, ali verovatno će pisati Ece.
Serija kreće u septembru? Zna li se partnerka?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 5:04 pm

Iako Cetin vazi za vrhunskog glumca u Turskoj, on meni nije nista posebno, uvek ista mimika i stalno imam utisak da ce zaspati u pola scene, dok mi je Haluk odlican i simpatican. Iako Kenana Birkana ne volim, ali ga je maestralno odglumio.

Da, u septembru.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 EmptyTue Mar 15, 2016 5:07 pm

Slažem se.

A, partnerka?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: