Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 11:52 am

Aliii, njegov vrat... Jel' vi vidite koliko on ima savršen vrat? stidljivko stidljivko stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 12:01 pm

Uhode su lude,ali su mi i simpaticne.Bas ih volim.

Jesi li se uclanila u neke grupe? Ima mnogo grupa o Stanislavu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 12:30 pm

Nisam, samo mi još to fali. Napravila sam profil čisto da mogu uvek da vidim šta postavljaš ovde.

Mada, kakva sam, možda se i učlanim, nikad se ne zna sa mnom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 5:53 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 RslOGss61_g
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 GNPYB37t_Ls
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 BxZ8YlxBToo

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 6:20 pm

Aj ovi se razumeju bas razumeju u biznis. Na ulici ima mnogo momaka koji su kao Cagatay Ulusoy, neka sa njima snime reklamu, a ne da trpe njegove hirove. Mozda ima, mada nisam primetila, ali eto nisu Cagatay Ulusoy. Inace, cela rasprava je oko toga sto je Caga trazio Merta Alasa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 6:45 pm

Hvala Sara. Vidjela sam da je i Hurryiet izbacio isto. I još više. Shvatila sam da kritiziraju Cagu, samo me zanimalo što su to rekli, zašto. Super, sad ispada svaki drugi je njemu sličan i bilo tko može biti u reklami. Pa širok im put, neka uzmu tog nekog i neka snima, baš me zanima hoće li popularnost modne marke biti ista.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 8:35 pm

Pa upravo to. Niko nije lud da daje milione zvezdama, ako mogu da angazuju anonimuse za par hiljada. Ali tu reklamu ce ljudi da gledaju, da obrate paznju na nju, pa neki i da kupuju proizvode te firme zato sto ih reklamira odredjena zvezda. Ko bi uopste van Turske znao za Mavi dzins da ih nije reklamirao Kivo.

Uostalom, nije mi jasno zasto se smatra hirom ako neko trazi da radi sa odredjenom osobom. Neko ko je zvezda ima pravo na to, uspeh mu je alibi za tako nesto.
I ne znam gde su ti kvazi novinari videli i da je Caga napravio skandal zato sto ovi nisu hteli da angazuju Merta zbog previsokog honorara.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 10:10 pm

A, šta se to dogodilo? Uputite me.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 10:45 pm

Ma Caga je trazio da radi sa nekim poznatim fotografom koji je radio sa svetskim zvezdama, ali firma za koju radi reklamu nije prihvatila zato sto je trazio visok honorar. I vec danima se pise kako je Caga zbog toga napravio skandal. Ima neka trac emisija gde se skupe njih nekoliko i tracaju sve zive, pa su jutros tracali Cagu kako je hirovit i kako firma treba da angazuje nekog sa ulice posto su ulice pune zgodnih momaka kao sto je Caga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 10:46 pm

Mozes ti da im se javis da predlozis Stanka. Mozda on nece traziti tako skupog fotografa. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 10:51 pm

Koja glupost, s obzirom na uspeh koji je postigao ima potpuno pravo na tako nešto. A, tolika pompa oko toga ne bi ni ispala da ove turske tračare nisu jedva dočekale, jer ionako nemaju o čemu drugom da laprdaju.

A, za ovo drugo si stvarno bezobrazna. Ne moraš da ga voliš, ali šta ga sad sama spominješ, i još u takvom kontekstu. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 10:56 pm

Pogresno si me shvatila, stvarno nisam imala nameru da ga prozivam (znas da bih ti rekla da jesam). Mislila sam na to da ga proslavis u Turskoj. Nikako kontekst ovoga sto sam napisala nije da poredim njega i ove sa ulice.

I ja to kazem, ima pravo na to. A i cisto sumnjam da je pravio skandal, Caga uopste nije u tom fazonu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 10:59 pm

I nije tacno da ne volim Stanka. Ne znqm nista o coveku, zasto ga ne bih volela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 11:03 pm

Ma, razumela sam te odmah, nego napisala sam ovako u stilu zezanja. kezz
A, ovo da ga ne voliš - pa, ja nisam stekla utisak da ga baš voliš. Za razliku od Ponche. Npr. on se kod nje odomaćio. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 11:04 pm

Ni ja ne verujem da je pravio skandal, to ne liči na njega. Zato i kažem da da tolika pompa ne bi ni ispala da ove tračare nisu odmah dotrčale.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 11:12 pm

Otkud znam, rekoh mozda si me pogresno shvatila, pa dobijem neku veliku kaznu. lol!

Pa ne moze se reci ni da ga volim, ali u svakom slucaju ne gajim nikakav animozitet prema njemu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 11:14 pm

A, ne mogu ja na tebe da se naljutim. <3 Mada bi dobro došlo nekad da me isprovociraš i taman da te kaznim kao pre da moraš Stasov avatar da nosiš. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptyFri Mar 04, 2016 11:44 pm

Pa mogu i da stavim Stanka posto nisam vec dugo videla svoj avatar s obzirom da retko ulazim s kompa. Ali ne mogu zbog Ponche.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptySat Mar 05, 2016 12:44 am

Jao, kizlar, ona se ne protivi ideji da nosi Stasa na avataru, da li je ovo moguće?! wow
To je sigurno zbog one crvene kiše koja je pre neki dan padala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptySat Mar 05, 2016 8:51 am

Jesi li čitala/gledala cijelu reportažu? Koliko sam letimično uspjela vidjeti spominjali su i druge. Kivu isto.

Ne znam je li mi ovo smiješno ili tužno... Zadnjih nekoliko dana/tjedana su se okomili na njega. Zamisli, Caga zahtijeva svašta, Caga ovo, Caga ono... Pa Mert, pa odšteta ako se droga dovede u pitanje...
Caga nije imao reklamu godinama. Sad je odlučeno da će je snimati. Ako čovjek ima određene uvjete, može mu se. Kome ne odgovara, neka nađu drugog i gotovo.

Adminko, što sad ti izvodiš sa Sarinim avatarom?
Ja vidim forum jednako i na mobitelu i na laptopu. A Sari je ionako svejedno. Njoj tako avatari nisu problem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptySat Mar 05, 2016 9:49 am

Zato što se sećam koliko se bunila kad je onda morala da nosi Stanislava na avataru 24 sata. kezz
Mislim, simpatično mi je to.

Ti vidiš forum jednako na mobu kao i na kompu, jer verovatno imaš punu verziju, kao i ja.
Ali, postoji i opcija mobile version, verovatno Sara nju koristi, jer preko te verzije se ne vide ni avatari, ni izgled foruma.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptySat Mar 05, 2016 10:31 am

E pa nema smisla da nju kažnjavaš avatarom. Ih, nosala je ona svašta.

Je. Ja imam tu verziju i na mobitelu. Dakle, ja vidim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptySat Mar 05, 2016 10:47 am

Nemoj sada da me buniš, ti si u klanu Stanislava, dakle na mojoj si strani. lol!
Šalim se naravno, dokle god me ne bude ljutila, neću je kažnjavati. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptySat Mar 05, 2016 10:51 am

Ja u klanu Stanislava? Ili ovoga kojega se s avatara sprema smaknuti?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 EmptySat Mar 05, 2016 10:59 am

A, ne, njega voliš, kao ja što volim Stanislava.
Ali, u klanu si sa nama, koje volimo Stanislava. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: