Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 7:14 pm

Jao,kao ste divni.Bas se radujem zbog vas. cvetic

Da,Ninu i ja dozivljavam blize.Ova druga mi nekako dodje kao robot.Kao da nema osecanja.A mozda je to i zbog glumice.Jeste lepa,ali mi nije neka glumica.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 7:18 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 168290096
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 1403463914_lyubov-bahankova-1
Toliko lice jedna na drugu.Nisam do sad videla bliznakinje koje su ovako identicne.Ja cu odgledati jos neki film ili seriju sa Verom,tj.Ninom.Zanimljiva mi je serija Как развести миллионера. :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 7:32 pm

Pa i jeste ova druga robot, zaboravila si? :P  
U tome je kao i poenta serije, bar sam ja tako shvatila, kao da li je moguće da će Nana zbog ljubavi da počne da oseća.
Ali, iako se tu kao Artjom zaljubljuje u nju, meni je nekako do kraja bilo logičnije da bude sa pravim ljudskim bićem, odnosno Ninom. kezz

Ne znam, meni je ova druga ok, nije lako ni glumiti robota, ali Vera mi je baš odlična, šta god Nina radila ja sam njoj sve verovala, totalno mi je dočarala taj lik.
Vidiš, dobra ti je ideja, ja se nisam setila neku drugu njenu seriju da pogledam. :)

A, najgenijalnije u svemu je što njih dve em toliko liče, em su im u seriji pravili iste frizure i isto ih oblačili, da ja ne znam kako su ih razlikovali uopšte. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 7:41 pm

Mislila sam na to da je glumica poput robota i onda ni ne moze da odglumi robota kako treba.

I jeste logicno da bude sa Ninom.Ali,cim je ovakva tematika znaci da ne treba mnogo upotrebljavati logiku.

Mnogo lice.Mesala sam ih dok sam gledala prve 3 epizode.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 7:45 pm

A, to da, slažem se. Ne ume da prenese emociju, dok me je Vera recimo osvojila već sa onim zamišljenim razgovorom sa roditeljima za svoj rođendan u 1-oj. naklon

Ja sam ih mešala do 8 epizode. lol! A ima Stanislav sliku sa njima dve i dalje ne mogu da odgonetnem koja je koja. smeh

Ovo je jedina serija od svih serija i filmova iz žanra naučne fantastike da mi se baš dopala. :)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 7:54 pm

Nisam videla tu sliku.Svakako ih je tesko razlikovati.Ne verujem da bih mogla da ih prepoznam.

Bas razmisljam koju americku seriju da gledam.I najverovatnije ce biti neka naucna fantastika.Pre mi se nisu svidjale takve serije.Sad su mi zanimljive.
A film sam samo jedan odgledala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 7:57 pm

Ja ne volim taj žanr, ali ovde sam napravila izuzetak prvo zbog Stanislava, a posle i zato što mi je sama serija ušla pod kožu.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 8:00 pm

Ja jedino ne volim horor.Mada,volela bih da Stanislava gledam u ulozi nekog ubice.Jos bolje bi bilo kad bi iz cistog mira krenuo da ubija ljude.Kao u filmu The Roommate,sa Leighton Meester.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 8:08 pm

Meni svejedno, samo da ga gledam. :cereeeeek:
A, primećujem, vratila si se Stanislavu, nije više primaran Italijan, a? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 8:49 pm

Gledam ja Italijana na HRT u jutarnjim casovima i u podne.Za sad mi je to dovoljno i bas mi prija da ga gledam.

Stanislav mi je nedostajao.A necu imati vremena da ga gledam kad krene skola pa sad hocu da pogledam sto vise serija i filmova.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptySun Feb 14, 2016 10:16 pm

Ne znam šta ti kažeš, ali meni je ovo najbolji klip Vlada i Vere koji sam do sad videla.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 9:32 am

Odlican je klip.Svaka cast devojci.Super je sve uklopila. :)
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 2:39 pm

Zavrsila sam seriju.Svidja mi se kraj.Ipak se serija zove Нанолюбовь.
Najvise mi se svidela 38.epizoda.Nina mi je mnogo drazi lik,a glumica je odlicna.Ova druga i nije nesto,ali dobra je bila u poslednjoj epizodi.
Dobro je sto im nije palo na pamet da snime drugu sezonu.40 epizoda je dovoljno za ovakvu vrstu serije.Citala sam neke komentare Rusa i nekima se svidja serija,a nekima je glupa.Mislim da je dosta njih gledalo seriju.Na imbd ima odlicnu ocenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 4:55 pm

Saro, jesi li vidjela nove slike iz Delibala što su postavili?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:09 pm

Ti to baš brzo završiš.
I meni je lep kraj, ma čim je Artjom zadovoljan i ja sam.
Inače, meni je najdraža scena kad Artjom Nani svira i peva na gitari onu Tam gje ti. stidljivko

Poncha, daj postavi i nama. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:12 pm

Da,lepa je ta scena.Tu mi je Stanislav predivan. :cereeeeek:

Ja bih bila zadovoljnija da je na kraju sa Ninom,ali sta da se radi.I ovako je lep kraj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:14 pm

Kako peva, koji glas... <3 Pa, još gitara. <3

I ja bih, ali on mi je najvažniji. A, ne kao u Skalolazki na kraju onako da završi, to neću preboleti dok sam živa. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:16 pm

A ja bih htela barem jos jednom da neki njegov lik umre.Ali,prvo da ubije pa da umre.Nadam se da ce mi se zelja ostvariti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:16 pm

E, ovo sam htela da vas pitam.
Pošto je Dan zaljubljenih prošao, a ja sam izgled foruma baš zbog tog dana menjala - šta biste sad?
Jel' hoćete da ostavim ovaj izgled, ili da vratim onaj prethodni, ili da postavim neki novi?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:17 pm

Ne znam.Svidja mi se ovaj izgled,svidja mi se i stari a verovatno bi mi se svideo i novi.Svejedno mi je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:18 pm

Sparks Fly ::
A ja bih htela barem jos jednom da neki njegov lik umre.Ali,prvo da ubije pa da umre.Nadam se da ce mi se zelja ostvariti.

Ti nisi normalna, pa moje srce to ne bi izdržalo! suze
Doduše, ja i volim tragediju i htela sam da u nekoj ulozi umre, ali dosta mi je što je u Skalolazki onako završio.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:20 pm

Najbolje bi bilo kad bi glumio u nekoj istorijskoj seriji i onda mu odrube glavu.Ili da ga neko ugusi na spavanju. oho-ho
Smrt u Skalolazki je nista.Kao da nije umro.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:21 pm

jao jao jao
Nemoj sada da tebe kaznim kao Saru onda. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:24 pm

Nista lose nisam rekla.Jedno je sto se tebi ne svidja da on umre.Ja sam smislila jos nekoliko nacina za njegovo umiranje u nekoj seriji ili filmu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 EmptyMon Feb 15, 2016 5:25 pm

Leo nam je dobio Oskara. wow naklon bravo srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VIII deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: