Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyTue Jan 05, 2016 6:40 pm

A, što baš Provokatora? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyTue Jan 05, 2016 7:08 pm

Deluje mi zanimljivo.Dosta ljudi glumi i zanima me koju ulogu ima Stanislav i hoce li biti scena izmedju njega i Macka.A,njemu nikako da zapamtim ime.Nesto na D.Svakak je lepse Macak.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyTue Jan 05, 2016 8:26 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 1918294_1115871258423206_8675556227429284864_n
Nova na instagramu.Komentarisao je jedan momak,sa nasih prostora.Nisam sigurna da li je iz Srbije.Napisao je vidi macana sto se utego.Izgleda da je malo ljubomoran.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyTue Jan 05, 2016 9:27 pm

Naše stoke, krivo im što oni ovakve mišiće ne mogu da imaju ni uz steroide.ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyTue Jan 05, 2016 9:35 pm

On je dobar momak.Stalno mu dosadjujem da mi prevodi spanske serije,hvala Bogu jos me nije blokirao.Ne znam sta mu bi da to napise.

Ovaj tvoj klip sam pokazala nekim devojkama na fejsu koje vole Stanislava i sve su odusevljene.Kazu da im se bas svidja ova kombinacija i da bi Stanislav bio odlican u ulozi Ezela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyTue Jan 05, 2016 9:38 pm

E, baš mi je drago. to
Vidi i meni šta pišu ispod klipa komentare. kezz
https://www.youtube.com/watch?v=FtKfCC_v_WE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 8:51 am

Sretan vam Badnji dan i večer! kisic

Veliki pozdrav vam šaljem!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 8:52 am

Adminko, video je hit.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 9:58 am

Hvala, canim benim, i za jedno i za drugo. kisic kisic <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 10:12 am

Hvala,Poncha. <3

Adminko,hoces li da ti napisem komentar jedne Ruskinje na tvoj klip.
Komentar je do pola lep,a onda je Cansu uporedila sa onom koju ne mozemo da smislimo. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 10:51 am

Ajde napiši, sve dok ne pljuje Stanislava ili Cansu mogu da čitam i zanima me.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 11:28 am

На мен пък актрисата не ми е.... много... хубававица. И изобщо не ми е сексапилна. Много е... (малко плоска) с визия на манекенка. Такава ли е? Същата като Ирина Антоненко, но Антоненко има поне много красиви очи... Иначе и двете са от една категория - дълги и плоски.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 11:37 am

Ok, ovo definitivno nisam trebala da pročitam.
Ne samo da poredi ženu kao što je Cansu sa Irinom, nego još kaže kako ona spodoba ima lepše oči od Cansu. ljutko
A, najveća glupost koja je ovde napisana je da Cansu nije seksualna. molimmmm  Pa, ako Cansu nije seksualna ne znam ko je, ona jedina može u klipu da parira Stanislavu, svaku dosad on proguta, pojede načisto, sem nje.  
Reče li ti da je jedan deo komentara lep? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 11:43 am

Napisala je i da Cansu ima lepsu kosu,ali u drugom komentaru.Mislila sam da je u ovom to napisala.Nisam pogledala.

Irina je nikakva,kao neka neocesljanja i neuredna pudla.Nije lepo gradjena.Da mi je znati ko je izabrao nju za mis Rusije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 11:44 am

Sad bih joj nešto napisala na ruskom, alii verovatno nećeš poslati, jer bi te izbacili iz grupe ako ja krenem u svom stilu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 11:47 am

Napisi.Ionako sam se ulizivala urednici grupe.Nece me izbaciti,sutra sa njom gledam seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 11:56 am

Ajde, pošalji onda ovo, malo sam smeškala prvobitni post.

Эта актриса меня очень красивая чем Ирине, вопше Ирина меня никакая, толька глаза и ничего нет. Она просто не знает играть, Золотая клетка очень хороший сериал могал бить если она не бивала в ему.
Станислав один человек которий никагда больше не бивает, он единствен и для его я ему всё самое лучшее желаю, а Cansu для меня особена, красавица, очень хорошайя актриса, как он, и я думаю они идеальный пара могли бить. Жаль што это не будет.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 11:59 am

Poslala sam.Bas me zanima kako ce odgovoriti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 12:05 pm

I mene. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 3:31 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 12524022_10205474735697144_7889294379049253631_n
Voli on da peva.Steta sto nema neki snimak. tuzni
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyWed Jan 06, 2016 3:41 pm

Jao, srce moje, vidi ga... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyThu Jan 07, 2016 8:29 am

Sretan Božić! kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyThu Jan 07, 2016 1:32 pm

Hvala, canim. kisic
Kizlar, srećan Božić, sve najlepše vam želim! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyThu Jan 07, 2016 2:30 pm

Hvala Poncha.

I tebi Adminko,zelim sve najlepse.I Sari takodje.
Ja sam izvukla paru iz cesnice,bice mi lepa godina.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 EmptyThu Jan 07, 2016 3:35 pm

Hehe, ja nisam, meni ispala. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: