Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyTue Feb 02, 2016 2:57 pm

Saro, gdje si? Nije valjda da te još drži Kivo tuga?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyTue Feb 02, 2016 3:02 pm

Ne znam da li Stanislav zna samo ruski ili zna jos neki jezik.Mozda zna engleski.

Mislim da Kivanc nece biti u braku duze od godinu dana.Nista nije vecno,tako da Sara ne treba mnogo da tuguje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyTue Feb 02, 2016 3:10 pm

Ma ne znam gleda li koju seriju... I koje sve serije gleda.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyTue Feb 02, 2016 5:47 pm

Pa, ruski, Poncha. kezz A, kao moja kuma, moraš da počneš da se navikavaš na taj jezik. kezz

Stanislav zna engleski, a sad, da li zna i još neki jezik ne znam. Možda i zna još neki, ali ja sam sigurna samo za engleski.
Inače, kad smo kod njega, pa pogledajte ovo, ja od sinoć ne prestajem da slušam. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:



Mislim da Sara ima nekih obaveza, da je samo Kivo u pitanju patila bi tu sa mnom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyTue Feb 02, 2016 6:02 pm

A kako se tebi cini ruski,Poncha?
Da li ti se svidja kao jezik ili ti nije simpatican?

Gledala sam taj video gde Stanislav peva.Taj snimak je postavila jedna bas dobra uhoda.A takodje je jednom rekla da je Irina lepsa od Cansu. rolleyes
Ali,bas je informisana.Sve zna o Stanislavu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyTue Feb 02, 2016 6:52 pm

Ih. Kako ruski. Pa ja nisam uspjela ništa popamtiti što si ti ovdje učila Sparks.
Ali snaći ću se ja već. Možda di koju riječ i razumijem.

Mladi Stanisalv i gitara.

A Sara pretpostavljam da je u gužvi. Nedostaje ovdje.

Nemam s kim oplakivati Cagin odlazak u Ameriku. I hvaliti se kako Delibal rastura s gledanošću. Ni radovati se što on vjerojatno tamo uživa.

Sparks, nisam ljubitelj ruskog jezika. Jedino eto je slavenski, pa ono...






Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 1:54 am

Izgleda je jedino meni ruski mnogo lep jezik. kezz

A, Poncha, šta kažeš na Stanislava uz gitaru? stidljivko

Ako Sara uskoro ne dođe, plači sa mnom zbog Cage. I hvali se i raduj se. Svakako kad puste film na internet, moraću i klip Baris&Fusun da napravim. ;)

A, sad, evo ga, po obećanom...

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 9:05 am

Klip je prelep.Okupirao mi misli dok sam vadila krv.
I pesma mi se bas svidja. cvetic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 9:11 am

Mislila sam se da li tu, ili ovu , ali sam se na kraju ipak rešila za ovu prvu. Inače je prevod naziva Laž nas ubija, a i reči cele pesme odgovaraju Vladu i Veri. :)

Jel' dobra krvna slika sad?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 9:32 am

Obe pesme su lepe,ali nekako ova vise ide uz njih.

Treba da idem po rezultate posle jedan.Tad cu znati da li ima poboljsanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 9:53 am

A čuj. Još najbolje da ti ruski nije lijep jezik...

Je li on svira tu gitaru? Jako volim gitare. <3

A što ću. Nema novih Caginih, ali bar ima dosta novoobjavljenih iz Bakua. Evo neke...
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 CaPMCV5WYAIlFxG
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 CaPK8g0W0AAZ6B8
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 CaPKed-W0AAGdWO
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 CaPKasAWIAEUx6u
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 CaPKKiQWAAEiKO2

Evo jedna i sa seta još...
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 CaKRWjHXEAA2PAj

A film je odlično pozicioniran u Turskoj...
U 12. mjesecu jako kratko što se prikazivao je stao na 36. mjesto.
U prvom mjesecu je na 3. mjestu.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Delibal_Ocak

Ima ga na dosta lista filmova TUM ZAMANLAR (svih vremena)... Pa je tako među 100 najgledanijih ljubavnih (6. mjesto)...

A što da kežam. Nadam se da uživa.
Kad će film i ima li ga gdje na internetu ne znam... Nisam baš u pronalasku filmova jaka. Pretpostavljam da još nije nigdje osvanuo.

A klip je odličan. S obzirom na to da pjesmu ne razumijem ništa, po melodiji nekako odgovara klipu. Za Stanislava sam ti već sve prije rekla. Ali ovako mogu reći da su mi njih dvoje dobri.


Sparks, mogla si i Talijana pustiti. Kako si? Jedi odmah.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 10:00 am

A, stvarno, logično da će mi ruski biti divan. lol! Još kad ga on onim svojim čarobnim glasom onako govori... stidljivko

Da, svira. Znam zašto voliš. Čak su istih godina tu, Caga u MC i on iz te serije.

Sad kad si postavila ove Cagine slike, moram da pitam Sparks, jel' ti poznato (nije isto, ali je slično) i odakle ovo Cagino plavo odelo? :cereeeeek:

Ja isto nisam našla film, ali čim ga izbace na yt pravim klip. I to će biti klip baš za Ponchu, tako da moraš pesmu da odabereš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 10:08 am

Ma vidi stvarno. :)

Pa pretpostavljam da je mladolik. Vidi se. A volim gitare. I volim pjevanja uz njih. Ne mora se svaki ton točno otpjevati, ali gitara, sviranje, pjevanje. Super.

Ne znam je li njoj. Meni to Caginu odijelo jest poznato... Nosio ga je i prije, ako mene moje oči ne varaju. U kojoj epizodi ga je Stanko nosio?

Hvala ti. Ali slobodno odaberi pjesmu sama. Možeš tursku.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 10:19 am

U 13-oj i 14-oj epizodi VMLJ. Kad je Vlad postao direktor kompanije. <3
A, meni slatko kako mu tepaš, jer ga svi ili zovu Stas ili Bond. kezz  

Ne, ne, ti ćeš, pa i Sara je birala kad sam pravila one kombinovane Cansu/Kivo, Beren/Caga, i Sparks je birala za Pašu i Olju.
A i da ne dođem u iskušenje pa neku rusku da stavim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 10:54 am

Evo ga i drugi klip. cvetic

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 11:55 am

Mogu ga i ja zvati Bond ili Stas. Staš mi je rusko, Bond mi je 007.

Ma kakvi. Nećeš rusku, nego tursku. Ali po tvom izboru.

Ovaj klip je žešći, jači... Onaj mi je nekako nježniji. Tako da i ova pjesma odgovara klipu. Ovdje ima više energije.
Vlad mi je bolji u prvom klipu.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 11:56 am

Ako se kome čita intervju. Kerem Catay
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 12:45 pm

Neću ja, ti ćeš. Ja kad pravim klipove za svoju dušu, sama i biram muziku. Ali, kad pravim za nekog drugog, hoću da taj neko sam izabere.

U kom smislu ti je bolji u prvom? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 12:48 pm

Jao, koliko fotkica, baš za Adminkinu dušu. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 12650854_1015987705133854_2322696476475037922_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 12654532_1015987785133846_1674985711448649654_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 12661825_1015987971800494_1872018117116865987_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 12647521_1015987985133826_6231271824731838435_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 12662422_1015988025133822_1257485920135164196_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 12661986_1015988085133816_3054807258754475251_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 12644693_1015988171800474_5245331011119653496_n Kako ga Olesja gleda. :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 12592766_1015987718467186_2350579061818174378_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 12:52 pm

Dobro. Samo ja puno pjesma turskih volim...

Ne znam. Nekako je nježniji prema Veri. Opušteniji... U drugom mi je više neraspoložen, mrk, agresivniji, čvršći... Borbeniji...
A u prvom zaigraniji.
Mada u drugom ima odlične ekspresije lica. Puno više energije.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 12:53 pm

Kako su te pogodile ove slike. :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 12:55 pm

Pa, ti onda natrpaj više predloga, pa ću ja videti šta mi najviše odgovara.

Kako volim kad ga hvališ. :cereeeeek:
E, pa da si gledala seriju kao što nisi znala bi zašto je neraspoložen i agresivan sa ovom drugom. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 12:56 pm

A, jesu baš. Super im je bilo.
Inače volim kad se ekipa sastane nakon završetka serije, pa mi te slike probude emocije i tako...

A, lepa plava otišla u Sankt Petersburg na snimanje. Baš je našla kad da ode. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 12:57 pm

Dobro.

A vidim da voliš. Znači, pogodila sam izraze lica. :)
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 EmptyWed Feb 03, 2016 12:58 pm

Znaš da je i meni drago vidjeti barem dio ekipe na okupu. Tako da razumijem tvoje radovanje slikama. Ja se radovala kad se Caga i neko od ekipe sastane.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: