Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySat Nov 14, 2015 11:50 pm

Krivo sam pročitala. Ok, ali i s ovom po slikama dobro izgleda. Ali, nema veze.

Pa kažem ja da mu stoje te scene. Idu mu.

Ah, da. Gledala sam početak, druga epizoda... Uglavnom sve scene s Yamanom. A i on. Na turskom sam gledala, ali kad ga gledam sad mi se s njim plače. Tako mi ga nekako žao, više nego prije. Sad kad ga samo pogledam.
Vragolan je i on malo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySat Nov 14, 2015 11:52 pm

Znam da dobro izgleda, sija koliko se vidi da je zaljubljen. Ja sam realna osoba. tuzni

Kažem ja da je on vanserijski glumac. Da ga vidiš kakav je u komediji, ma sve mu ide. naklon

Pa i bolje što si gledala na turskom, jer prevod svakako znaš, a ovde je rezolucija odlična. Znači, gledala si Merhaba, Mira ben... I Sen daha iyisini hakediyorsun. :cereeeeek:
Znači, sad si opet u Yaman fazonu. kezz To garant zbog komentara one moje lude drugarice. smeh
Čudo nisi AFK počela.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySat Nov 14, 2015 11:59 pm

A što da ti kažem. Neću te tješiti.

A ništa, ti onda gledaj što možeš više njegovog ako ti je tako lakše.

Svakako. Ovako na YT barem nema virusa, a i neka, bolje slušam kako govori. Rezolucija je odlična.
Ma u fazonu sam svakakvom, sjetila sam se da bih mogla malo baciti pogled i na Yamana.
Samo uočavam kako je prva sezona bila kvalitetnija i bolje od druge. Nekako sve je imalo više smisla, čak mi se nekako i Caga više trudio ili ne znam. Moj dojam.
A AFK kad počnem onda ne znam stati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:00 am

A što se tiče Stanislava. Pa čuj, valjda ti je važno da je on sretan.

Iako razumijem te.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:03 am

Sad kako sam luda za Stanislavom te shvatam oko Cage.
I sreća pa on stalno nešto radi i ima toliko filmova i serija iza sebe, tako da nikad ne može da mi nedostaje.
Inače, ja bih poludela da on pravi pauze kao Turci.
I za AFK te razumem, tako je meni VMLJ, ne znam ni sama koliko sam puta odgledala tu seriju.
Tako da, ja više neću da te zezam oko Cage, kao što sam pre. kezz

Svakako je prva sezona bila mnogo bolja, to smo odavno zaključile.
A, ne bih rekla da se Caga više trudio, nego je sam lik takav, tada je Yaman bio u centru pažnje, pa tako i svaka njegova emocija.
Posle je Ece bespotrebno veliku pažnju pridavala Sude i Nadiru. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:04 am

Naravno da mi je važno da je srećan, nego je kod mene problem što sam ja sa njim imala baš ozbiljne namere, ne tipa EAD ili Kive da balavim nad njim i sve živo gledam, nego je ova ljubav preuzela ozbiljne razmere. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:05 am

Pa kad sam ja Sari reč rekla dok je kritikovala EAD, a vidi šta joj napravih zbog Stanislava. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:11 am

Vidiš ti. A meni Cage nama nigdje. Jučer trebala biti premijera filma, ali kako je odgođena za 12. mjesec ni čut ga ni vidjeti. Ne znam ni je li živ. Baš mi nedostaje, ne znam ni kakav je sad. Pretpostavljam da se još nije ošišao. Vi barem svaki dan imate neke novosti, znate gdje je on, što snima. Barem nešto snima, filmova i serija ima što niste odgledale. A Cagino sam odgledala po ne znam ni ja koliko puta, što ću više. Znam i napamet kad koju facu slaže. Poznajem ga.

Ma serija i po scenariju i po glumcima je u prvoj sezoni bila bolja, ali opet, sad ga gledam pogotovo to osjetim. Detalji, i to što je Yaman glavni lik. Možda se nije više trudio, ali je bio svježiji. I U izgledu, i u energiji. Mada je meni Caga uvijek genijalan.

Dobro, shvaćam te ja. Mislim, pročitala sam. Ne znam što bih ti sad rekla. Možda ta i nije tako kompatibilna s njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:11 am

Da, Sara je nagrabusila zbog Stanislava.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:14 am

Da, to si u pravu, nama je Stanislav redovno aktivan, uvek znamo gde je i šta radi. Sad, što bismo mi da znamo nešto drugo, to je već druga stvar.
A, što misliš da se nije ošišao? Misli li on uopšte da se šiša? kezz

E, da, pravi izraz. Bio je svežiji i energija mu je bila mnogo bolja.

Da, itekako, ali verujem da ne zamera ona to meni toliko. Na kraju krajeva, znala je sa kim ima posla. lol!

Hvala ti što me tešiš. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:15 am

Epizoda je bila zanimljiva i dinamična, ali definitivno najiritantnija od svih.

Jedini stvarno normalni ljudi u ovoj seriji su Halil, Elcin i Sinan, ostali svi su totalno poremećeni.

Gledajući epizodu imala sam isti osećaj kao kada sam gledala AFK 47. i 48. Od tada pa do kraja Feriha za mene više nije postojala i jedino što mi je u seriji bilo važno je bila Emirova sreća, isto sam mislila i za Buraka do pred kraj epizode. Ionako mislim da je AFK bila inspiracija scenaristima za kreiranje Asli, Buraka, Selde, Nihata i Cagle. Asli je blaža vezija Ferihe, Burak sve do kraja ove epizode blaža verzija Emira, Nihat blaža verzija Unala, Selda = Aysun, Cagla loša i neuspela kopija Hande.

Asli mi je celu epizodu toliko dizala živce da sam je čak u nekim scenama preskakala , toj devojci je od 8. epizode glavni hobi povređivanje Buraka. Šta znači više nećemo biti zajedno zato što je mama tako rekla i još je pored toga bila svedok kako se Burak suprotstavio svojoj majci zbog nje. Kao da nije znala da će Emel posle tri dana kada se smiri sve prihvatiti. Stekla sam utisak da bi Asli posle mesec dana sasvim normalno nastavila život kao da Burak nije ni postojao.
A tek ovo sa Basak, ok, naivna je i neiskusna, ali niko nikome tek tako ne nudi posao, budućnost, pare zbog toga što lepo pravi kolače, ni u jednom trenutku se nije zapitala zašto se Basak toliko mota oko nje.

Burak, u trenutku mi je pao u očima. I on je naivan, to znamo od prve epizode, ali ovo je prevršilo svaku meru, Nihat mu je isprao mozak za dva minuta. I tačno sam znala i pre nego što sam pogledala fragman da će da se sveti. Šta znači zbog nje sam izbrisao dugogodišnju vezu? Cagla i Burak su bili u harmoničnoj vezi koju je uništila zlobna Asli. Ako niste ztnali sada znate. rolleyes Sada je sve lepo ispričao Nihatu, kad sazna istinu, lupaće glavom o zid. Pritom mu Asli ovo neće tako lako oprostiti. Što ću joj dati za pravo, volim te, umirem za tobom, hoću da te ženim, a nemam ni mrvicu poverenja u tebe. Olmaz oyle sey, Burakcim.

E stvarno su ga zapetljali dve epizode pred kraj. Po meni postoje dve opcije. Jedna je da Asli i Burak ne budu zajedno, a druga je da budu raatavljeni nekoliko godina, da Asli postane uspešna i bogata pa da se pomire dva minuta pred kraj. Mislim da bez vremenskog preskoka ne mogu da razreše sve tako da bude srećan kraj. Eventualno da Burak doživi neku nesreću pa da se tako pomire.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:20 am

I meni Caga nedostaje i Kivo mi nedostaje, sa ovim serijama se samo tesim dok nema Cage. Jedva cekam novi projekat, najave, objavljivanje casta, price, novi imidz, transformacija....
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:27 am

Adminko kisic

Ne znam kad će se ošišati. Jest malo skratio kosu pred odlazak u Ameriku, ali koliko i hoće li je opet ošišati ne znam. Ne znam ni što mu nosi nova uloga.

Saro, čekala sam komentar.
Mene je iživcirala ova epizoda strašno. Ovo da su napravili prije ne znam koliko epizoda još i nekako, ali sad na kraju je sranje teško. Nije mi ovo serija za nesretan kraj, ali nakon ovoga mi je čak i logičan. Ono, koliko glup moraš biti da ovako složiš stvari.
Asli je glupa da gluplja ne može biti. Buraka mi je bilo žao, baš bilo. Onako, dobar i divan dečko koji je nasjeo na glupost. I sad mi ga je nekako pokvario. Unatoč svemu, da sam na Aslinom mjestu, teško bih mu ovo prešla. Ovako poniziti djevojku. Užas.
Ovo sve s Basak, pa nema šanse da joj ovako sve povjeruje, da je dobra vila. A Burak, ako žali zbog Cagle, nije ni zaslužio bolje. Ali opet mi ga malo i žao.

Halil je jedini lik u ovoj seriji koji mi je odličan. Dirnuo me je danas. naklon Mislim, dirnuo me i Burak, ali...

Mislim da bi Volkan mogao imati utjecaja s ovim u vezi Basak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:45 am

Bilo je I meni žao Buraka, kažem, i dalje je, ne mogu tek tako da ga prekrižim, ali za ovo stvarno nemam nikakvo opravdanje. A znaš da meni opravdanja idu od ruke kad su u pitanju likovi koje volim. Burak nema ni jedan jedini razlog da misli da je Asli lovac na bogatstvo, osim slika i dve rećenice od razgovora koje je čuo. Kako mu je bilo lako da poveruje, nije ni razmislio, ni istraživao da vidi koliko ima istine u tome, dozvolio je da ga vodi trenutni bes.

Volkan bi možda i mogao da razreši ovo, ali je pitanje da li će hteti, i u ovoj epizodi je nastavio sa svojim perfidnim i podmuklim igricama.

Burak će svakako saznati istinu, nije važno da li uz Volkanovu pomoć ili ne, saznaće i Nihat i Selda, ali Burak je Asli otvoreno rekao svoje sumnje i te reči ne može da povuče tako lako. Sva sreća da se serija završava, inaće bismo sad narednih bar deset epizoda gledali kako se ovo dvoje svete jedno drugom.

Nesrećan kraj ne ide uz ovu seriju, a i s obzirom da Gold Film i Asli Zengin pripremaju novu seriju, a znajući šta piše Asli Zengin ciljna grupa će im biti upravo ovi fanovi, tako da im se ne isplati da im se zameraju.


Ne verujem da je Caga bitno promenio izgleda za ovo vreme koliko ga nismo videli. On se opusti kad je na odmoru, tako da se možda eventualno ošišao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:54 am

Vidiš da ga ja ni ne opravdavam. Nije zaslužio i malo me razočarao. Čak me više razočarao u fragiju nego u nastavku. Meni ipak nedostaje malo prijevod, zato sam i čekala da ti prepričaš. Jest on i dalje meni simpatičan lik i drži se još uvijek. Ali je pogriješio i pogrešku mu, za razliku od ostalih likova koje pravdam, vidim.

Volkan je kako mu dođe. Malo stane na stranu Buraku i Asli, malo se prikloni Seldi.

To si dobro rekla. Ma i malo je deset nastavka. U deset nastavaka bi uspio i s Caglom ponovo i raskinuti...

Ni meni ne ide, zato i kažem.

Caga se uglavnom šiša i sređuje kad se vrati s godišnjeg. Tako da mislim da je i sad tako. Išao je samo skrativši vrhove tako da mislim da je i dalje takav.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 12:55 am

U ovom nastavku mi je isto bilo nekih dobrih scena. Npr. Burak u Aslinoj sobi. Burak i Halil, Burak na faksu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 1:02 am

Pa u epizodi i nije imao razloga da nas razočara sve do kraja. Fragman i jeste problem. Fragmani umeju da navedu na pogrešan trag, ali u ovoj sceni kod kamina je sve jasno kao dan. Burakov pogled pun besa i mrženje i oyun bitti, posle toga sledi otkrivanje sumnji i mislim da bi nako toga mogao da bude kraj epizode. Možda nešto malo više saznamo sledeće nedelje kad poćne snimanje zadnje, mislim da još uvek snimaju 22.


I ja tako mislim. Svakako ćemo ga videti najkasnije 25. na premijeri.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 1:03 am

Meni su isto bile dobre te i ona kada je Burak plakao ispred kuće.


Последњи изменио Saraaaa84 дана Sun Nov 15, 2015 1:05 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 1:04 am

Ma fragi je poprilično otvoren. Kakve igre sad. Burak, o Burak.

Tako je. Ubi me čekanje. Svi su u Americi sad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 1:05 am

I ta scena isto. Momče je pokazalo da zna i skupiti suze. Ne mogu reći da mi ga nije bilo žao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 1:09 am

Inace, Yusuf je bio solidan u ovoj epizodi, polako napreduje. Jos samo da nauci da koristi glas u scenama kada se svadjao sa Seldom, bukvalno je izdiktirao ono sto je naucio napamet. To je i do reditelja koji ga ne opominje.

A igra je sa se pomiri sa njom, da ga njena mama prihvati, da ona misli da je sve ok i onda da pokaze kako je pametan i kako je shvatio njenu prljavu igru. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 1:15 am

Solidan je bio, ne mogu reći da nije. Primijetih i ja tako da kao odrecitira tekst, ali nije sve ni u njemu. Mogu ponoviti scenu i unijeti malo dinamike. U svakom slučaju manje zamorno od Selde u bilo kojoj rečenici. Užasna je.

Nihat samo nabaci neki osmijeh.

Inače, u ovom nastavku mi čak i Volkan dobro glumio.

U tome i jest razočaranje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 1:21 am

Ma dobro, ima on još dosta da radi da bi postao glumac, ali važno je da ima pomaka.

Vala za Vilkana nisam ni primetila, kad je neka njegova scena skoncentrisana sam na nerviranje, čovek me izluđuje.

Selda je budala, nema dva grama mozga.

Samo se nadam da nećemo dobiti prosidbu u okviru osvete i igre.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 9:45 am

Ja sam razočarana.

Jedino što mi ih može izvući jest mladost. Unatoč svemu, opet mi je malo više žao Buraka nego Asli. Ona se ponaša kao da to što je odustala od Buraka lako. Ubacila se žana u posao, na sto strana i faks, svaka čast. Buraka ko hebe. A on s ovom osvetom (igrom) je sve upropastio. Imao mali potencijala i onda on ovako nešto.  Čak me ne bi čudilo da je malo i posumnjao, ali ovo ostalo mu nije trebalo.
Asli se sad ima pravo ljutiti na njega. Ponovno će on trčati oko nje i za njom. Zaslužio je da ga samo pogleda i ode niti mu riječi ne reći.

Što ti misliš da je prosidba nakon ove igre?


Gle rejtinga. Popravili su se.

A Yusuf ima potencijala. To se odmah vidi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 EmptySun Nov 15, 2015 9:52 am

Epizoda je bila bas glupa.Najgora do sada.
Asli zbog majke odustaje od Buraka.Boze,u kom veku zivi?
Pa ako je stvarno voli prihvatice vezu.

A sad Burak zeli da se osveti Asli?
Zbog cega?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: