Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 4:32 pm

Ja sam vec odavno rekla da bi njih jedino tajno vencanje moglo da izvuce. Toliko je njih protiv te veze i toliko im rade iza ledja da nema sanse da opstanu. Kada bi se vencali veza bi im bila jaca, a porodice stavljene pred svrsen cin i morali bi da prihvate.

Emel ce se sigurno protiviti.

Nihata je malo teze prevariti s obzirom da ih nije slucajno video pa tako saznao, nego ih prati


Последњи изменио Saraaaa84 дана Sun Nov 01, 2015 5:00 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 4:45 pm

To bi bilo najbolje za njih.Burak bi sigurno predlozio vencanje ali da li bi Asli prihvatila?
Mislim da ce njeno ponasanje prema Buraku zavisiti od toga kako Emel sve ovo prihvati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:01 pm

Slazem se, Asli se nece boriti protiv Emel za Buraka.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:09 pm

A Burak ce se sigurno suprotstaviti roditeljima.
Asli njega voli ali Emel voli vise.Smatra da je Emelina rec svetinja.
Nema sanse da se posvadja sa njom i to zbog Buraka.
Dobra je kcerka i to previse. :P
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:28 pm

Dobro Emel joj je majka, ali svakako treba da se bori za svoju ljubav. A i sama zna da ce Emel posle odredjenog vremena da popusti. Prema tome, zamericu joj ako bude ostavila Buraka zato sto je Emel tako rekla.
Sve zavisi od kraja. Ako he kraj serije blizu, Emel ce prihvatiti, ako nije mislim da sledi duzi rastanak.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:32 pm

Bolje bi bilo da je kraj serije blizu.Ipak ovakvoj vrsti serije nije potrebno mnogo epizoda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:37 pm

Dobro ste sve ovo vi napisale. Pa prije nekoliko nastavka je Nihat rekao da ne upiru u Buraka jer će napraviti suprotno kao što je i Sinan.

Vjerojatno će nešto izvoljevati ako vidi da je ovo i dalje nastavilo. Ima on puno veze s Basakinim odlaskom (u zatvor ili gdje je već išla).
Pametan je.

Što se tiče toga i ja sam za vjenčanje. Pa kako im bude nakon. Ali sumnjam da bi Asli prihvatila ako Emel ne bude složna. Tako da se slažem s vama.
Ja ne mislim da će je ukidati, nego da će izgurati barem do nove ture serija u prvom mjesecu.

A što se tiče televizije, ja je ni nemam volje gledati. Više gledam turske kad gledam live.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:43 pm

Jeste Nihat pametan.Bolje razmislja od Selde.Selda ce napraviti haos kad sazna.

Jao,sad mnogo razmisljam o sledecoj epizodi CK.Jedva cekam subotu. oho-ho

Bolje su mi turske televizije nego nase.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:45 pm

I ja bih sad seriju gledala.

Pa sad, bolje ili ne. Imaju i one reklama na izvoz... Ali njih gledam, naše rijetko kad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:46 pm

Jesi li ti naučila sve?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:47 pm

Reklame me uvek nerviraju,bilo turske ili nase.

Nisam naucila. dosadno
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 5:55 pm

Ja neke znam.
Kad je MC išao onda su mi bile sastavni dio serije. smeh

Kako? Što nisi?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 6:02 pm

Kad su reklame obicno ili idem da jedem ili kuvam kakao.
Ne mogu da ih gledam.

Nemam pojma sto nisam sve naucila.Moram sutra da nastavim ili mi se lose pise.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptySun Nov 01, 2015 8:51 pm

Sad nema nista da se gleda ni na turskim kanalima. :P
Ustvari ja sam uz mnogo truda nasla sta da gledam. srca
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 12:02 am

Slažem se da ovoj seriji ne treba puno epizoda i što ih više bude to će više biti gluposti, ali eto, glavni par stvara zavisnost, tako da bih ja želela da traje što duže, samo zbog njih.
Na ovo sam naišla na twitteru.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 CSwMs-bUkAAJ5QM

Ako nije logićka greška pa Nihatu servirali prve slike na koje su naišli, ispostavlja se da ih Nihat prati još od kada su došli iz Bodruma. Tu još nisu bili zajedno. Mora da je Nihat njih slučajno video u nekoj prisnoj situaciji, pa je odlućio da kopa dalje. Verovatno će nam to prikazati u flashbacku. I ćutao je da bi imao nešto čime bi mogao da ih ucenjuje, kao na primer, stipendija. I to će ucenjivati Buraka, jer Asli ne bi ostavila Buraka zbog stipendije, ali Burak nju bi, za njeno dobro.

Ima sigurno Nihat puno veze sa Basakinim odlaskom, to se vidi iz svih njihovih razgovora, ona mu sve vreme na početku preti. A u jednom razgovoru je ona rekla da nije otišla nego je oterana, a on joj je rekao, nisi trebala da zaslužiš da budeš oterana.

Vrlo je moguće da će Basak nekako da organizuje da Asli i Gonca budu konobarice na svadbi, da bi nekako iskompromitovala i izprovocirala Asli i Buraka.

Vala ja jedva čekam da Selda sazna, jer dok ona ne sazna, ne računam da se saznalo.

Ne gledam više ništa uživo tako da ne znam reklame, ali dok je trajala Feriha znala sam svaku reklamu koja se prikazivala na Show tvu. Tada sam uživo pratila i Cumartesi i Pazar surprizi, pošto su skoro svake nedelje bile reportaže o AFK.

Nema danas ništa da se gleda kod Turaka, na svim kanalima su izborne emisije. Naravno pobedio je Erdogan, ne znam zašto su uopšte i organizovali izbore kad su bili prošle godine.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 8:58 am

Gunaydin.

Sparks, onda uči.

Ja dok su reklame išle u MC bih bila ili na forumu ili nešto listala, ali su stale upaljene. I melodija mi je bila zanimljiva. Nekad mi je bilo i zanimljivo gledati. Sad mi nisu zanimljive.

A što sinoć gledati kad je sve bilo zaokupljeno izborima.

Saro, ovo mi je cok zanimljivo. Vidjela sam da je još neka slika, ali nisam ni znala iz koje epizode ni koja slika.
Onda je Nihat veliki igrač, Selda je za njega samo karikatura.

Ah, Burak, ah... Ali slažem se. Burak je spreman odreći se stipendije zbog Asli.

Samo ako je Nihat znao od prije da su zajedno, zašto mu ovaj tek sad šalje stare slike?

Čovjek samo što nije inzistirao da Asli bude na istom fakultetu s Burakom.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 1:53 pm

Valjda ce se saznati od kad ih Nihat prati u sledecoj epizodi.
Samo,zasto bi ih pratio jos od Bodurma?
Mozda je pratio Buraka jer je zeleo da se uveri da radi a onda je saznao i za Asli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 2:21 pm

U serijama inace prave takve logicke greske da stave slike koje su bile medju slikama za epizodu, ali mogli su da nadju neke novije ukoliko je Nihat skoro saznao. Ta slika s plaze je iz 8. ili 9. epizode.
I to sto kazes, Poncha, samo sto nije insistirao da budu na istom fakuktetu. Malo mi je tesko da poverujem da je on sam shvatio da se vole pa je hteo da im pomogne. Pogotovo posle one reakcije kad je Cagla rekla da ga je videla sa konobaticom. Nadam se da ce nam dati neko koliko toliko logicno objasnjenje u epizodi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 3:02 pm

Videcemo da li ce situacija sa Nihatom imati veze sa logikom.
Nadam se da hoce jer ne bi trebalo da ovakva serija vredja nasu inteligenciju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 4:53 pm

Cega sam se sve nagledala po serijama i kojih logickih gresaka, izmedju ostalog Emira koji dva puta ulazi u zgradu, a da prethodno nije izasao, vise nista me ne iznenadjuje.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 5:09 pm

Ima dosta gluposti u serijama.Ali kad zavolis seriju te gluposti i nisu toliko bitne.

Sad sam malo istrazivala Stanislava pa da podnesem dnevni izvestaj. <3
I dalje je u Feodosiyi,izgleda da tamo snima film.Ne postavlja tako cesto slike izgleda da je previse zauzet,a i juce je bio dan zalosti tako da su drugi Rusi samo postavili svece i pisali kako im je zao zbog nesrece.Zato sam se ja bavila njegovim obrazovanjem.Moram da se bolje informisem jer je isao samo dve godine u srednju skolu.Zbunilo me to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 5:10 pm

I meni je čudno da je Nihat to sve olako prihvatio. Ovo kako je Sara napisala mi ima najviše logike.

Sad mi je ovo još i zanimljivije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 5:12 pm

Ja sam i za MC rekla da bih im ja pomagala da ima što manje grešaka.

A samo ti podnosi izvještaje o Stanislavu. Možda Adminka bude htjela čitati o njemu. Ne javlja se. Uživa ona.
Nema ni njenih pitanja na koja ona ne odgovori.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 5:34 pm

Adminki ce trebati puno vremena da se otrezni.Mislim da se ne seca ni svog imena,a kamoli Stanislava. lol!

Ima jos mnogo do subote.Sva sreca pa sam tad na raspustu i moci cu na miru da gledam.Jedva cekam. jupi
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 EmptyMon Nov 02, 2015 6:03 pm

Ne bihda vas razocaram, ali mislim da su nasoj seriji odbrojani dani. U subotu 21. novembra pocinje Veliki brat, ne znam da li pre CK ili ce CK da pomere za kasnije, ali ukoliko VB bude imao bolji rejting, ukinuce CK.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: