Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 7:51 pm

Zato ga toliko i volimo. :cereeeeek: Ne znam ima li taj covek nesto sto mi se ne bi svidelo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 8:08 pm

Tačno.
E, nisam ti se pohvalila novim avatarom na ani. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 8:13 pm

Malo je reci da ti je avatar bozanstven.:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ja ne znam sta se desava sa tim forumom,ali ja nikako ne mogu da udjem tamo.Mada, i ne treba mi. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 8:16 pm

Šta će ti, ni ja tamo nigde ne pišem osim na temi Andrije i Anđelke. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 8:16 pm

Sta, oziveli su Engina u Kara ekmek? Pa danima je bilo u svim novinama da napusta seriju.

Poncha, jesi videla slike. Ovi nasi su izgleda u nekoj sumi. Sta li ih je sad snaslo.


Последњи изменио Saraaaa84 дана Mon Oct 26, 2015 8:22 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 8:21 pm

Nisu slike, nego periscope.

https://youtu.be/oMnZOlFcvGA
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 8:22 pm

Oziveli su ga.Nemam pojma zasto.Jednostavno im to nije trebalo.

Super sto je tamo otvorena tema o toj seriji.Odlicni su. kezz

Slatki su Demet i Yusuf. <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 8:25 pm

Ja sam ti vec rekla da ne trazis logiku u scenariju te serije. Jednostavno ta zena nije normalna.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 8:29 pm

Procitala sam na nekoj fb stranici da vise nece pisati scenario za seriju i da joj je poslednja epizoda bila 28.Sad ne znam koliko je to tacno.

Inace,sad mi je palo na pamet.Jel se u Turskoj promenilo vreme ili nije?
Ako se nije promenilo znaci da ima razlike u pocetku serije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:09 pm

Aj onda imate srece, mozda se popravi scenario.

Mislim da Turci od ove godine ne menjaju vreme, tako sa smo sad dva sata unazad u odnosu na njih.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:10 pm

Znaci,ako je kod njih osam kod nas je sest.To mi ne odgovara. :P
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:19 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:19 pm

Ma jok, nego ratuju KM i CK fanovi na tw pa se bave ovakvim glupostima. To je photoshop.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:22 pm

Mene zamalo srcka da strefi. lol! Pa kako mogu da budu tako bezobrazni?

Kako me nerviraju ti "fanovi". rolleyes


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:27 pm

Ma idioti.

Vlasnik Gold filma je danas demantovao da se serija zavrsava.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:31 pm

To se verovatno neka deca igraju jer ne mogu da zamislim da neko stariji to radi. rolleyes

Ovo je za Adminku. kezz
https://instagram.com/p/9EOlIJn3Tu/?taken-by=marchello_bond srca
Mislim da je ovo kod Stanislava u stanu jer mu je majka stalno na putovanju. rolleyes

Sad znamo i kako mu izgleda stan.Jos pare da skupimo i mozemo u Rusiju. cvetic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:45 pm

wow :cereeeeek:
Baš mu je sve tip-top uređeno, a mali na njega spretan. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 9:46 pm

Dusica mala.Ja sam sva smotana,ne mogu sa njim da vozim ovo. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 10:53 pm

Zanimljivo.
Gledam Sarin avatar (:cereeeeek:) i slučajno uporedim sa Ponchinim i shvatim kako mi Stas i Caga liče. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 11:05 pm

Ja se izvinjavam, ali nas Caga i vas Stanislav ne mogu da se porede. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2015 11:54 pm

Sara, vidjela sam taj video. Super su mi na njemu, kao i uvijek. On mi djeluje baš opušteno.

Sliku o ukidanju serije sam i ja vidjela, ali mi je odmah bilo čudno. Naravno da na njenom twitteru nema ništa i da sam zaključila kako se radi o montaži. Sad ti i potvrđuješ to. Pitam se koliko glup fan možeš biti da takve stvari pisakaraš po twitteru.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyTue Oct 27, 2015 12:09 am

Ma to su neki maloumni klinci. Sad je KM u losem polozaju zbog CK, pa je nastao totalni haos. U subotu su cak spamali jedni drugima tagove da ne bi bili na tt listi. Ali sto je najgore ima jos glupljih fanova koji su naseli na to. Faruk Turgut i ostali iz Golda skoro svaki dan pisu da je lazna vest jer ih opsedaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyTue Oct 27, 2015 12:13 am

A ne znam uopće što reći na to. I ja sam ostala u čudu pa sam išla provjeriti. Ti izgleda stvarno nemaju pametnijeg posla u životu nego glupostima se baviti. I onda kažu dopustiti svima društvene mreže bez nadzora.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyTue Oct 27, 2015 12:21 am

Ja samo kažem svaka čast ovim glumcima što ih trpe. Da sam na njihovom mestu u životu ne bih otvorila profil na nekoj društvenoj mreži. Oni su bukvalno 24 sata pod njihovim terorom. Sećam se kad je Seckin Ozdemir našao devojku koja nije bila po ukusu njegovih fanova, toliko su maltretirali i vređali i nju i njega, da je on počeo da ih blokira i jedna budala uhvati i iseče vene, posle je postavljala slike iz bolnice sa zavojima na rukama. Kakav nadzor na društvenim mrežama, njima svima treba prvo nadzor roditelja, a posle i psihijatra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 EmptyTue Oct 27, 2015 12:24 am

Ja im se divim. Drago mi je da je Caga sad u Americi. Malo odmora.

Jao, grozim se nekih fanova.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: