Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 12:19 pm

A ovo je turska emisija koja ide subotom.

Da, uvijek neke liste.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 12:21 pm

Adminko, što kažeš ti na Canusinog partnera? Je li ovaj što se spominje sad?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 2:06 pm

Hahaha, bila sam kolovodja za bezanje sa casova i prepisivanje. Kod mene u stanu je bio centar za diktiranje preko handsfreea, posto stanujem blizu skole.

Evet, BugunGunlerdenCilekKokusu. Ja cu gledati na ddiziju, znaci sa negde pola sata, 40 minuta zakasnjenja u odnosu na tv. Kad odgledam prepricacu ti naravno, a ako te bude zanimao prevod nekih scena slobodno reci.

Super mi je sto gledamo zajedno seriju, da imam sa kim da komentarisem.

Aj sada cu da pogledam ovo pa cu prevesti.

Timucin Esen je super glumac i jako je simpatican, ali opet mi nekako nije za Cansu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 2:16 pm

Znala sam da si bila kolovođa.

Dobro, ja ću vidjeti gdje ću gledati. Ako mi bude radio Star, najvjerojatnije ću odmah direktno. Samo ti prepričaj, a ako ni onda ne budem shvaćala nešto, pitat ću.

I meni. Što bih jadna sama gledala.

Ajde, baci pogled. Ja sam pogledala i shvatila onako. Uglavnom, shvatila sam s kim se čuje i vidi, ali to sam nekako znala i prije.
Baš mi je super Baris. Pogledala sam neke dijelove i više puta. Videa nisu duga.
Ovaj s Cagom mi samo potvrđuje što mislim o njemu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 2:17 pm

Baris kaže sa Serenay i Cagu da su divni ljudi, da imaju poštovanja prema poslu i da su jako disciplinovani. Za dve godine nikada nije video Cagu namrštenog, što bi bilo prirodno zbog teških uslova rada. Rekao je da su posebni ljudi sa kojima je uživanje raditi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 2:18 pm

A, vidiš ti njega. A i Baris je dobar! <3 :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 2:19 pm

Baris je super. A ovo za Cagu sam znala, to o njemu govore svi koji rade sa njim. Videlo se da su Baris i Caga u odličnim odnosima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 2:20 pm

Da. Kasnije i spominje s kim se od kolega i dalje čuje i vidi. Od MC ekipe je spomenuo Tanera i Cagu te Alija Bilgina. Spomenio je i Ezelovu ekipu, režisera, Kenana, Cansu, Sedef, Sarpa...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 2:29 pm

Podgledacu posle ostatak intervjua, sad idem da pozavrsavam sve sto imam da veceras mogu na miru da gledam seriju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 2:31 pm

Može. Ajde ti što trebaš.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 4:03 pm

Vidi ti ovo, za Cagu tražiš da ti prevede, a koga briga šta je rekao za mog Ezela i celu tu ekipu.
A, meni je to još važnije od Cage. durica

Timucin će biti drugi gl. glumac, a za prvog se još ne zna ko će biti.
U svakom slučaju nisam zadovoljna, jer se pre njega za tu ulogu spominjao Ugur Polat, koji mi je neuporedivo draži.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 4:09 pm

Šta si ovo poslala Poncha, ne mogu da se snađem, ne znam gde je deo u kom govori o Ezelu. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 6:07 pm

Jesi li se snašla? Pa ti znaš bolje turski od mene pa sam računala da znaš i sama, a najvažniji mi je bio dio o Cagi. Što se odmah buniš?

Meni nema od Cage ništa važnije. durica Iako mi je cijeli intervju bilo ljepo čuti...

Evo ti ovako linkovi:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Evo. U početnim mislim da je uvod i o Paramparci, kasnije spominje uloge, Ezela (taj mi je dio super), onda o Medceziru, svojoj ženi i s kim se čuje.


Последњи изменио Poncha дана Sat Oct 17, 2015 6:10 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 6:10 pm

Mislim da o Ezelu govori ovdje, ovdje, ovdje. Možda i još neki, ne znam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 6:21 pm

Ne ljutim se, zezala sam se. kezz
E, hvala ti za ovo, sad sam se snašla. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 6:25 pm

Ma ne ljutim se.

Super, eto sad možeš čuti što kažeš. Meni je ovaj jedan gdje priča o Aliju super.

kisic
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 6:55 pm

Kako je Baris divan dok prica. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 7:44 pm

Osim glasa koji mu je odličan, on se sav uživi...

Evo, odgledala sam i ozet... Sad čekam početak. Saro, ti kad stigneš.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 7:49 pm

I ja gledam uzivo,iako nisam planirala.A u svakom slucaju mi je bolje da njih gledam nego da budem u nekom tuznom raspolozenju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 7:50 pm

Tako je.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 7:52 pm

Reklame im dugo traju. dosadno
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 7:53 pm

Dosta traju, ali navikla sam tako još kad je MC išao.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 7:59 pm

Ako sam dobro shvatila,hastag za vecerasnju epizodu je ask masali.
Valjda je to ljubavna bajka kad se prevede.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 8:33 pm

Stigla sam, vidim da su poceli sa postavljanjem na ddiziju, tako da pocinjem sa gledanjem za desetak minuta.

Da, ljubavna bajka.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 EmptySat Oct 17, 2015 8:37 pm

Ja gledam uzivo.Nije losa epizoda. kezz


Ali,Asli me iznervirala.Kakva glupaca. rolleyes
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: