Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyMon Sep 07, 2015 11:52 pm

Red coat ::
Ko je ta-taj

Počni da čitaš teme Ezel i Zabranjeno voće na ani, ili čekaj, sad ću te upoznati sa Ali Rizom. lol! Samo se strpi da nađem linkove njegovih "briljantnih" postova.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyMon Sep 07, 2015 11:55 pm

Nik mi sve govori lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyMon Sep 07, 2015 11:57 pm

Riva je jedna lujka koja uvek ima neka uvrnuta misljenja i namerno izaziva vecinu na svakoj tako sto pise gluposti. Izludjivala je ljude na AiM i Merhametu, a na Ferihi smo vodili rat protiv nje. Ako je sretnete na nekoj temi na hr ne upustajte se u raspravu sa njom, samo cete se uznervirati. Admini su hteli da joj daju parcijalu kada je bio rat na AFK temi da ne moze da pise na sapunicama, ali se adminka Amona pobunila i nije bilo nista od toga.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyMon Sep 07, 2015 11:59 pm

Saraaaa84 ::
Riva je jedna lujka koja uvek ima neka uvrnuta misljenja i namerno izaziva vecinu na svakoj tako sto pise gluposti. Izludjivala je ljude na AiM i Merhametu, a na Ferihi smo vodili rat protiv nje. Ako je sretnete na nekoj temi na hr ne upustajte se u raspravu sa njom, samo cete se uznervirati. Admini su hteli da joj daju parcijalu kada je bio rat na AFK temi da ne moze da pise na sapunicama, ali se adminka Amona pobunila i nije bilo nista od toga.

Mislim da je znam ako je Riva Tas Ev srele smo se na temi sa Ibricom smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:00 am

Npr, citiram njega:

Meni se bas dopada sto turci cenzurisu scene seksa. Tako mogu i roditelji zajedno sa decom da gledaju, a ne da menjaju kanal ili da salju decu u sobu. :mrgreen:

Odgledao sam 25 epizodu.
Nemam reci koliko mi je zao Bahar. 😢 😢
sad mi bas dođe da Ezela i Ejsan strpam u neku spravu za mucenje. :nono: :facepalm1:  


Alija volim jer se on istinski kaje za ono sto je uradio Omeru. Setite se da je on imao hrabrosti da ode kod Omera i sve mu prizna u lice. Cak je hteo da se preda i to bi ucinio da nije procitao vest o Omerovoj smrti. Sto se Ramiza tice, on je jedan prevrtljivac koji koristi Ezela zbog svoje koristi. Ali kad ubija bar oseca grizu savest, a Ramiz bez imalo grize savesti naređuje da se ubijaju ljudi. Tu se jasno vidi ko je od njih dvojice bolji covek.

Da pohvalim Ezela sto je udario Tefa. Zasluzio je.

Moram priznati da sam prilicno fasciniran Kenanom. Jeste negativac, ali je pravi genije. Jedva cekam da vidim sta se to desilo između Ramiza i njega.


Ja jos ne znam sta je to Ramiz ucinio Kenanu, ali vidi se da je nesto jako lose. Ako vec osuđujes Cengiza, osudi i Ramiza. Ako podrzavas Ezelovu osvetu, podrzi i Kenanovu. Ne treba imati dvostruke standarde.
Ovo on meni. rolleyes

Znam da cete reci da sam lud, ali voleo bih da bude nesto između Ejsan i Kenana. :shy:

Jel' dovoljno? lol!


Последњи пут изменио Adminka дана Tue Sep 08, 2015 12:02 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:01 am

Jeste, ta Riva.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:03 am

Ahahahah pa ja se slažem sa pola stvari smeh  makar ova zadnja 3 kezz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:03 am

E to su ljudi cije komentare kad citam pitam se da li gledamo istu seriju.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:04 am

Saraaaa84 ::
Jeste, ta Riva.

Nije trolić samo je psiho lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:05 am

Saraaaa84 ::
E to su ljudi cije komentare kad citam pitam se da li gledamo istu seriju.

Baš. I zamisli ti takvu napast čitaš dok komentariše tvoju omiljenu seriju - ravno prokletstvu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:06 am

Red coat ::
Ahahahah pa ja se slažem sa pola stvari smeh  makar ova zadnja 3 kezz

Nemoj da me brineš, molim te. lol!
Još da vidiš koliko voli Bahar, uz njega sam je još više zamrzla. Neću smeti da čitam Ezelovu temu kad bude komentarisao Bade. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:07 am

je li Eysan spavala sa Kenanom bilo je natuknuto nešto ili sam pretupela...uvek sam navijala za taj sex lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:09 am

I ja sam, ali da bi se Ezel dozvao pameti. lol!
Ne znam, mislim da nije, kad mu je rekla da će to uraditi zbog njega, pre mi se činilo kao da je rekla da je i to sprema da bi je uzeo natrag.
Od kad je saznala da je Kenan ubio Bahar i morala da bude sa njim, za nju kreće finalni pakao i zato te epizode najteže podnosim. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:09 am

Moram priznati da sam prilicno fasciniran Kenanom. Jeste negativac, ali je pravi genije. Jedva cekam da vidim sta se to desilo između Ramiza i njega.

ovo ko ja da sam rekla
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:10 am

Dobro, to je tačno, ali on sve gleda crno-belo, njemu je Kenan negativac, ali mu je genije i šta god napravio on će braniti njega... Ma, ne mogu ni da ulazim u psihološki profil dotične persone, samo se nerviram. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:11 am

Ne bre nego zato što je matori dobar frajer... :cereeeeek: to oko sexa mislim... Kenan je brat bratu lud ko Halil minimum lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:12 am

Ja ne volim Kenana ni mladog ni statog.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:13 am

A, to je tebi... smeh Pa, jeste, realno.
Kenan je po meni gori od Halila, jer mislim da je od rođenja imao to u sebi, i da bi pokazao bilo Ramiza ili ne.
To se vidi po tome kako se odrekao svojih promenom prezimena, ponašanje prema bratu, opsesivna zaljubljenost prema Selmi...
Halil nije imao to od rođenja, on je jednostavno pukao u određenom trenutku i zato mi je njegova priča tužnija.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:16 am

Mene Ezel mnogo nervira u drugoj sezoni dok Eysan počinjem da volim... kad prestane da kuka Omer Omer Ezel Ezel kad krene da bude  igrač

Haluk B naklon volim ja tu priču mnogo zna adminka Selma Kenan Ramiz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:18 am

I mene Ezel nervira u drugoj sezoni.

I ja volim pricu njih troje, ali Kenana kao lika ne.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:19 am

O da, ona taj trougao voli više od glavne priče. kezz

E, volim te, ali nemoj da me nerviraš sa Eysan i to u kasne sate. lol! Kad je ona kukala majke ti, kukala je ona njanjava Bahar, Eysan ni u jednom trenutku nije kukala, možda je bila bespomoćna, psihički upropašćena, svašta, ali nikad nije kukala. Uvek se borila bez obzira na sve.
Za Ezela se slažem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:20 am

Ne mogu da se ne slozim sa Cansu, Eysan nikad nije kukala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:20 am

Iste canim benim. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:24 am

Slaba je u prvoj sezoni verovatno jer je ovaj konstantno podseća na Omera...

je li imaš onaj klip kada ona voyi onaj Kenanov auto i kao gde bi Eysan volela da budeš mnogo volim tu scenu a mislim da je niko nije uradio...mogla bi ti <3
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 EmptyTue Sep 08, 2015 12:25 am

Saraaaa84 ::
Ne mogu da se ne slozim sa Cansu, Eysan nikad nije kukala.

Ne kukala bukvalno ali se predala strancu jer se setila Omera bila je slaba a ovj je to iskoristio...lažno venčanje npr
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: