Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyTue Sep 01, 2015 9:44 pm

Ne volim takve price.Ali,kraj je bio super.

Ne volim da slusam o zombijima i duhovima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyTue Sep 01, 2015 9:46 pm

A, meni je to baš super. :P
Ja tek sad videla na KE yt kanalu da ima još 5 epizoda koje movtex nije preveo. rolleyes
Mislim, svakako ću gledati bez prevoda, ali nervira me to.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyTue Sep 01, 2015 9:48 pm

Oni imaju prevedene epizode do 17.
Verovatno ce sve biti prevedene za 4 ili 5 nedelje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyTue Sep 01, 2015 9:51 pm

Ne, nego me nervira to zavlačenje, pa imali su tri meseca fore da prevedu 5 epizoda. Ja pratim tako i Ertugrula, te dve serije nisu toliko popularne i sad će sigurno stalno da kasne tako sa prevodom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyTue Sep 01, 2015 11:29 pm

Taman dođe Poncha i nema Sare ceo dan, Merder nema nedeljama, to ni ne spominjem... tuzni  Hoćemo li ikad opet biti ona kompletna stara ekipa na okupu? suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyTue Sep 01, 2015 11:55 pm

Evo me, nemoj da mi pises neopravdani. lol!

Ne mogu ovi sa movtexa da stignu da prevedu sve to, jer prevode i ove letnje serije. Izbacuju uvek po jednu epizodu nedeljno, znam kad skidam mami serije koje prati.
Ali posto razumes turski bolje gledaj bez prevoda, jer su im prevodi ponekad jako lose uradjeni.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyTue Sep 01, 2015 11:57 pm

Baš sam ti se obradovala, hvata me septembarska kriza i onda lako padam u bedak. lol!
Pa i jesu im prevodi loši, nekad mi je i teže da gledam sa prevodom, lakše shvatim šta je ko rekao kad gledam bez prevoda nego kad čitam šta oni pišu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:01 am

Da odmah prokomentarisem i Son, dok i tu nisam dobila neopravdani. lol!
Stigla sam do 17. Nije valjda Jorgo organizator? Mislim da nije, ali ako jeste, glupo je.


To nikada javno nisam rekla, mislim na hr forumu, da ne bi bilo da ne postujem neciji rad. Lepo je sto se oni trude da prevode, jer ljudi koji ne znaju turski ne bi mogli da gledaju serije i to postujem, ali koliko sam videla kad nesto ne znaju da prevedu, oni izmisle.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:03 am

lol!
Nije Jorgo. Odgledala si celu 17? Šta kažeš na kisić na kraju? he-he

Da, razumem te. Naravno da i ja to poštujem, ali sam isto to primetila, plus gutaju slova i zato kažem da mi je teže dešifrovati to nego ono tursko frfljanje.
Pa, najverovatnije ću i početi kao ti da gledam bez prevoda.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:10 am

Dobro, sad mi je lakse, bila bih razocarana. Ocekujem da je neki vazniji lik, zapravo i dalje sumnjam na Halila.
Pretpostavila sam da ce se spetljati jos kada si me pitala sa kim bih volela da bude Aylin.

Za ucenje jezika ti je najbolje da gledas bez prevoda. U drugom tabu ukljuci GT, Turci pisu kao sto govore isto kao i mi i kad ne znas neku rec ukucas u GT.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:12 am

Zapravo, meni je cela ta Jorgova priča nekako tužna.
Kad odgledaš seriju reći ću ti kako sam ja razmišljala i koga sumnjičila. lol!
Naravno, sad sam smešna samoj sebi, ali tad mi je svako bio sumnjiv, samo onog pravog nisam videla ili nisam htela da vidim, ne znam.

Šta bih ja bez tebe, hvala canim. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:21 am

I meni je tuzna.

Ja sam isla sistemom eliminacije. Ali, Aylin i Majit ne znaju gde je Selim, Alev nije jer je bila sokirana ono vece kad ga je videla, a i ona ne zna mnoge stvari cim je kopala po Halilovom mobilnom. Kudret mislim da nije, ostali su jurili Bastovana, nisu znali gde je, tako da nije niko od njih, ostaje samo Halil. I sve mi ukazuje na njega.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:23 am

E, ja sam se tu zeznula jer sam mislila i ako neko od njih ne zna gde je Selim, da ne mora biti da stvarno ne zna.
Pa, gledala si ono kad mu neko kopa grob, to dosta olakšava i smanjuje skup osumnjičenih.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:27 am

Dobro, ne mora da znaci da stvarno ne znaju, ali ne pije vodu da odjednom organizator bude recimo Ali, jer smo u dosta situacija videli da stvarno ne zna, Aylin takodje. Po meni je jedino realno da budu Halil ili Kudret, ali rekla sam da mi nesto govori da nije Kudret. Pored toga Halil ima motiv, Aylin.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:29 am

Pa i onaj što je kopao fizički može biti samo Halil ili Kudret. Taj sistem eliminacije je super stvar inače u 95% slučajeva pomaže, kud ga se ja ne setih. :P
Naravno, ništa ti nisam rekla, samo sam se saživela kao da ja gledam seriju. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:35 am

Jos nesto sto ukazuje na Halila je Alevina potresenost i sok nakon sto je videla osobu koja se pojavila na vratima, Kudreta i ne poznaje. I to sto je Alev umrla bez da su se videli posle toga, jer bi morali da nam prikazu njihovo suocavanje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:36 am

Šta sad hoćeš da ti kažem, ako hoćeš na kvarno da izvučeš iz mene odgovor neće moći. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:39 am

Ne, ne bih volela da saznam unapred, nego onako komentarisem. Ali mislim da cu ubrzati gledanje, imam jos 8 epizoda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:40 am

To bi bilo super, inače obožavam kad me ovako izveštavaš. A, pazi mene, uživela sam se više od tebe, ne mogu da dočekam da odgledaš seriju. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:43 am

Za dva tri dana cu zavrsiti. A najbolje sto sam ja razradila celu pricu protiv Halila i sto sam ubedila sebe da je on, sad kad ispadne neko drugi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:44 am

Harika. veseljko
Ajde, reći ću ti da sam u tim epizodama i ja bila sigurna da je Halil u pitanju i nije me rasplet puno iznenadio. Ali, nisam zadovoljna samim raspletom iz dva razloga, videću kako ćeš ti na to gledati.
Kako ide priča, meraketim? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:49 am

Videcemo da li ce mi se svideti. Mada, rekla sam ti, ocekujem specifican kraj i razocaracu se ako ne bude.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:50 am

Kraj je originalan da originalniji biti ne može. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:52 am

To moze da bude i dobro i lose. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 EmptyWed Sep 02, 2015 12:54 am

Ne znam, meni se svidelo, iako nisam zadovoljna kao što rekoh. Sad, znam da je to kontradiktorno, ali tako mi je. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: