Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 7:24 pm

Ajde i javi utiske. kisic Taman će te tad sačekati gomila gifova, sad ih pravim. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 8:37 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Sf6K0Q Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 R5Rx-O

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 P70agU Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 _ya4_h

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 ASqXl- Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Etp2DS

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 S68Hgj Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 IZ54Jq

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 4aO5Vu Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 C8XiGU

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 V3QK8g Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Fi47_P


Последњи изменио Adminka дана Sun Aug 30, 2015 8:39 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 8:38 pm

Našla sam ipak torent solidan za 45 min..mnogo mi seca tj ne mnogo za seriju i ono ovlaš gledanje ali mnogo za uživanje srca
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 8:39 pm

ahhh bu ne ya... ruya gibi naklon cmok-cmok cmok-cmok
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 8:40 pm

Jesi odgledala?
Ja sam rekla da će te čekati gomila. Samo kad sam rekla gomila ni sama nisam znala da će biti tolika gomila. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 8:41 pm

E a najbolji momenat kad je odmah stavio narukvicu koju mu poklonila ova teta sa plavim cvidžama

Nisam čekam još 35 min jupi
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 8:42 pm

Ja ne mogu da izaberem najbolji momenat. Mnogo mi je meden. :cereeeeek:
Kako ti se čini film zasad?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 8:44 pm

idem da skuvam kafu pa se javljam sa utiscima..ali odmah znam da je sve prelepo čim su njih dvoje...Još 30 min pa krećem da gledam ne bih ga prekidala ni da počinje rat lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptySun Aug 30, 2015 8:45 pm

E, blago tebi, uživaj onda. kisic
A, ja ću dotad opet da pogledam ovu emisiju, 3x. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 12:59 am

Prelepo znala sam odmah, ja ću ovo da gledam svaki dan...Film ko film ima nekih mana za početak predug je za ovu tematiku. On je savršen u ovom rokerskom raspalom izdanju. One majce i farmerke i crna košulja bokserice u kojim spava srca srca pijan mamuran preeeeeeelep. Izdominirao je Ozgu mislila sam da neće... potpuno je njegov film da nema njega nema ni filma. Izmir je divan čudo ne snimaju dizije tamo lep primorski grad, liberelaniji svet živi...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:03 am

Koji je to film sa Enginom i Ozgu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:07 am

I sad je ova Alev kao ovo prezivela, yuh, pa mogli su da nadju neki uverljiviji nacin da je smeste u bolnicu.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:08 am

Kad smo kod turskog roka zavisna sam od ove dve pesme Sadece i Sen Bana Fazla İyisin . ali bukvalno

Bu iste bir yalnizlik var se zove ima Cansu link tj ostavila ga na onoj tei na offu
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:09 am

Saraaaa84 ::
I sad je ova Alev kao ovo prezivela, yuh, pa mogli su da nadju neki uverljiviji nacin da je smeste u bolnicu.

izem seriju bez cevčica bolnica drame...viš ne mogu da setim zašto je ipak tako vljda da se rasplete ona priča njena iz mladosti...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:14 am

Dobre su te pesme. Ja inace volim tursku muziku.

Ne treba mi link, ja gledam bez prevoda. Pogledacu kad zavrsim sa Sonom, imam nekoliko filmova koji su na cekanju.

Ma nije problem sto je zavrsila u bolnici, nego sto je prezivela pad na ono kamenje. Da, pojavila se njena majka i bilo je nekih flashbackova.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:18 am

U principu ubijanje minutaže...znači počinje rasplet polako ... ako ti objasnim zašto mislim da to ničemu ne služi odaću ti nešto

Fin je filmić mada ti je jasno da sam njegov opsesivni fan a i njen počinjem da budem tako moje mišljenje i nije realno ;)

Imaju dobru muzikicu pogotovo ovako neki pop rok ljubavne tematike
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:19 am

Znaš turski ili "znaš" turski
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:23 am

Sara je turski naučila iz serija, baš ga zna, kao da joj je maternji. Par puta mi je prevela neke intervjue, isečke iz serije, itd...

I ja sam isto to pomislila, totalno je zasenio Ozgu. A, Ozgu nije lako zaseniti, e sad ne znam jel' je zasenio jer je prosto takav čovek ili ja kad je on u kadru ništa drugo ne vidim.
Mada se meni po izgledu najviše dopada u RK, tamo je po mojoj meri totalno, a i uloga mu je takva. :cereeeeek:
Inače znala sam da ti se film kao film neće dopasti, ni ja nisam oduševljena. Mnogo mi je bolji Bir avuc deniz.

Saro, gledaćeš taj film? wow  Ayyy, ne mutlu bana. srca

Da, i to sam trebala da dodam kao zamerku tamo kad sam pisala na Ezelovom off-u zamerke u Sonu. To je baš bezveze ispalo, pogotovo jer pokazuju na kraju epizode nju leži na onom kamenu u lokvi krvi.


Последњи изменио Adminka дана Mon Aug 31, 2015 1:26 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:25 am

Pa ja i nisam neki njegov fan, mada mi je ok, ali nju bas volim pa cu baciti pogled.

Moglo bi se reci da znam turski. Sama sam ga ucila, ne samo preko serija, cak sam procitala i knjigu na turskom, ovu po kojoj je sniman Merhamet. Sve razumem sto posto, ali cu da krenem na kurs da poradim na gramatici da bih mogla da ga govorim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:28 am

Jel' i dalje isto misliš o njegovoj glumi?
Ja Ozgu obožavam, ali čak ni zbog nje ne bih taj film odgledala do kraja, jer stvarno je razvučen. Ali, eto, zbog njega jesam, stvarno je nosio film. stidljivko
Ali, svakako ga pogledaj, možda su moji utisci takvi jer sam pre toga odgledala i RK 1 i 2 i Bir avuc deniz, a sva tri filma su mi odlična, svaki na svoj način.

Kakva je knjiga?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:30 am

Da, ja mahinalno prvo kažem da si naučila iz serija, jer mi je strava da neko tako dobro nauči jezik, a da ne boravi ni mesec dana u toj zemlji.
Inače se sećam kad si mi pričala da si čitala njihove forume, novine, prevode, svašta nešto. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:33 am

Pogledacu, sto da ne. Ionako u ovoj sezoni nece biti nesto puno serija za pracenje, pa cu imati vremena za filmove.

Pa to, pala je sa ko zna koje visine i tresnula glavom o kamen.

Ok je knjiga, mada su neke stvari drugacije nego u seriji. Ja sam je najvise citala zato sto je na turskom.

Ako mene pitas za Enginovu glumu, ne mogu da kazem da sam odusevljena, ali je dosta bolji nego u BBO.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:51 am

Onda javi i kad odgledaš taj film. kezz

Ko je tebi bio najdraži lik u Merhametu?

Rekla sam ti da će biti bolji. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:53 am

Deniz i Sermet. Mada sam volela i Firata i Narin, ali oni su mi povremeno isli na zivce. Tebi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 EmptyMon Aug 31, 2015 1:54 am

Inace su mi Ozgu i Ibrica imali dobru hemiju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: