Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АуторПорука
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptyFri Aug 28, 2015 8:10 pm

U proseku tako nešto ali jese upravu si malo manje ako nisu naše verzije kraćene lol!
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptyFri Aug 28, 2015 8:10 pm

Kod nas na tv nije išla nigde?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptyFri Aug 28, 2015 8:11 pm

Ma, ja gledala na yt, svaka epizoda najveću minutažu ima 1h i 23 min, ostalo sve manje.
A, jesu nas uskratili za one brojke nakon špice, samo svakako mi nije jasno šta znače. lol!

Nije, nažalost.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 6:50 pm

Zabranjeno za Saru. smeh

Evo najzad više nije.

Serija je odlična i drago mi je što sam je odgledala. Pametno osmišljen scenario koji tera gledaoce da gledaju i ne dozvoljava da se propusti ni pet minuta, jer možda propustiš neki bitan detalj pa posle ne možeš da povežeš. Volim takve serije gde mi nije sve servirano na tacni, nego moram da povezujem i da rešavam puzzle. Dosta je različita od ostalih serija koje sam gledala, samim tim što zapravo nema glavni par, a opet je jako zanimljiva.

Kraj mi se ne dopada. Jeste kraj kakav bih možda poželela u nekoj drugoj seriji, ali ovoj ovakav kraj uopšte ne priliči. I nažalost, ovako neobičnu seriju svrstava u običnu. Recimo, AiM ili Ezel nikad ne bi bili to što jesu da su Ezel i Eysan i Bihter i Behlul živeli srećno do kraja života. Neke serije prosto zahtevaju nesrećan kraj. Ova čak toliko i ne zahteva nesrećan, koliko neobičan i originalan kraj. Neku misteriju da gledaoci razmišljaju šta je ustvari bilo i kako se završilo.

Halil – Najneobičniji i najkompleksniji lik. Čak je i jedini koliko toliko dobro razrađen lik. Jer, najveća mana ove serije su loše razrađeni likovi i ne mogu baš da se napišu plahte u njihovom opisu. Po meni je najveći njegov problem što je pritajeni ludak. I glavna tačka njegovog prelaska na tamnu stranu je upravo to. On je dvadeset godina Selimov najbolji prijatelj, brat, a zapravo oseća veliku dozu animoziteta i ljubomore prema njemu i sve to drži u sebi. U tom svom psihičkom poremećaju misli ako Selim nestane da će se sve srediti i da če biti srećan, a zapravo čak i da mu je plan uspeo, da je živeo sa Aylin i Omerom, a Selim zauvek ostao negde tamo zatočen ili čak mrtav, opet ne bi mogao da bude srećan, jer bi ga grizla savest. Ipak u sebi ima nešto dobro, nije hladnokrvni ubica ili urođeni psihopata. Po meni je trebao na kraju da se ubije. EAD ga je dobro odglumio, dobro je odradio transformaciju između jednog i drugog Halila, samo imam zamerku na scenu sa Aylin i Selimom u kući i poslednja scena, ne vidim mu to ludilo u očima, na tome je trebao malo više da poradi.

Selim – Najmanje razrađen lik, tako da o njemu nemam šta ni da kažem, jer ga ne poznajem. Osim detalja iz njegovog života i detinjstva, nismo videli ništa što bi nam ukazalo na njegove karakterne osobine. U principu dobar čovek, humanitarac kada je posao u pitanju, a zapravo privatno pomalo sebičan. To vidimo po njegovom odnosu sa Halilom, njihovo prijateljstvo se vrtelo oko njega. Njegovih osećanja, želja i potreba.

Aylin – Razmežena, sebična, labilna i teška. Nije loša osoba, ali u svojoj razmaženosti i sebičnosti misli samo na sebe i čak i ne primećuje da povređuje druge ljude. Na prvom mestu svoje dete, pa i prijateljicu koja je u jednom trenutku potpuno zapostavila svoj život i karijeru zbog nje. U početku sam je donekle razumela, ali mi je njeno ponašanje prema Selen bilo odvratno.

Alev – Najveći hendikep tog lika je Berrak. U početku me je nervirala upravo zbog Berrak i njene očajne glume. Posle sam shvatila da je ustvari dobro napisan lik, ali nažalost nisam do kraja uspela da je zavolim, jer Berrak ne mogu da smislim. Ako je pogledam samo kao lik i zanemarim glumicu, jedan od najtragičnijih likova. Prvo bezosećajna majka koja ju je maltretirala, posle muž psihopata koji je opsesivno zaljubljen u drugu i na kraju ju je i ubio. Tako da njeno ponašanje koje me je u početku nerviralo, kasnije postaje razumljivo.

Ali – Ok lik. Dobar i častan čovek koji stoji iza svoje reči i uvek spreman da pomogne. Nije nešto ekstremno dobro napisan lik, čak je pomalo i običan, ali meni drag zbog Erkan Cana koga smtram izvrsnim glumcem.

Kudret – Meni najdraži lik u ovoj seriji. I najveće razočarenje kad sam videla da je na kraju mrtav. Čak sam očekivala kako se kamera odaljava da ćemo ga videti kako stoji u daljini iza nekog drveta, to je kraj koji bi priličio takvom liku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 7:18 pm

Više nije zabranjena, mada će mi malo nedostajati moja euforija oko tvog gledanja i svakonoćno iščekivanje utisaka i dopisivanje. kezz

naklon naklon naklon Za ovako detaljan opis i analizu svih likova.

Slažem se za Kudreta, vrlo ti je zanimljiiva ideja, stvarno bi bilo mnogo bolje da je tako završio.
Što se tiče Halila, ja sam slaba na njega, to je jače od mene. Mnogo mi je tužna cela ta njegova priča. tuzni A, što se tiče scene kad ga odvode iz Selimove i Aylinine kuće, ja mislim da onaj njegov pogled jednostavno govori da je tu shvatio kakvu je ludost napravio, da je poražen.
To mi donekle potvrđuje i ona scena "sa Alev" u ludnici, kao da je na kraju ipak shvatio šta je sve učinio, a ono njeno lupanje večiti podsetnik šta je uradio i kakvu je kaznu zbog toga dobio.
On živi sa tim, a meni je to najžalije, jer bi mi mnogo draže bilo da se ubio i završio taj pakao od života, tako bi olakšao i sebi i drugima.

Saraaaa84 ::
Kraj mi se ne dopada. Jeste kraj kakav bih možda poželela u nekoj drugoj seriji, ali ovoj ovakav kraj uopšte ne priliči. I nažalost, ovako neobičnu seriju svrstava u običnu. Recimo, AiM ili Ezel nikad ne bi bili to što jesu da su Ezel i Eysan i Bihter i Behlul živeli srećno do kraja života. Neke serije prosto zahtevaju nesrećan kraj. Ova čak toliko i ne zahteva nesrećan, koliko neobičan i originalan kraj. Neku misteriju da gledaoci razmišljaju šta je ustvari bilo i kako se završilo.

Sa ovim se apsolutno slažem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 7:38 pm

Iako Halil ne spada u likove koji bi mogli da mi udju na listu omiljenih, i meni ga je na kraju bilo zao.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 7:40 pm

U principu sam znala da ćeš ga voleti. Manje-više, potpuno nevažno, ali nisam sumnjala da ćeš ovako doživeti većinu likova.
I drago mi je što si verovala mojoj preporuci i pogledala ovu seriju. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 7:46 pm

Uglavnom nam se dopadaju iste serije i u vecini slucajeva imamo isto misljenje o likovima, tako da sam pretpostavila da ce mi se svideti setija, cim si ti toliko odusevljena.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 7:48 pm

Onda bi mogla sad da pogledaš onu Ceydinu i EAD-ovu Ciragan baskini, ta će ti se isto dopasti. lol!
Šalu na stranu, kad krećeš sa Ezelom? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 7:59 pm

Saro,fenomenalan ti je opis likova. bravo

Kad smo kod EAD-a,ja sam pocela da gledam Bir avuc deniz.Nastavicu sutra,jer ako pogledam ceo film veceras imacu nocne more zbog Berrak i Ahu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:00 pm

Odlično, širim EAD-maniju. jupi smeh
Ali, polako sa tim filmom, ako ga gledaš površno ili seckano na kraju ćeš se zeznuti. Stvarno je priča odlična i mora da se gleda pažljivo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:02 pm

Necu gledati povrsno,moram i da se skoncentrisem jer gledam bez prevoda.
Mrzi me da trazim sa prevodom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:04 pm

Joj, nemoj. Ja sam gledala i ništa nisam shvatila na kraju. smeh
Evo ti ovde nađi film sa prevodom. kezz
http://my.mail.ru/mail/vjeverica56/video/25
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:06 pm

Ja gledam na telefonu i tu  ne mogu da mi se puste filmovi.
Na laptopu rade,ali je meni lakse da gledam na telefonu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:06 pm

Onda šta da ti kažem nego hayirli olsun. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:08 pm

Cak sam i nalog napravila i opet nece da se pusti.Mozda nadjem film sa engleskim prevodom,pa tako nastavim da gledam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:10 pm

Ma, dobro, možda ja to nisam tako dobro shvatila jer sam filmu pristupila upravo površno, zbog Berrak hanim. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:11 pm

Ne znam koja mi je gora,Berrak ili Ahu. dosadno
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:12 pm

Ko je Ahu? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:13 pm

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Ahu-Yagtu
Ova.Valjda je bivsa Cansuina prijateljica.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:16 pm

A, to je ta što je Cem ostavio zbog nje? molimmmm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:17 pm

Da. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:18 pm

Ali, zavidim joj, koliko je samo ovaj moj u filmu izmazio i izljubio. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySat Sep 05, 2015 8:20 pm

Mislim da sam nju gledala u jos nekoj seriji.Nije bas dobra glumica.
Назад на врх Go down
Red coat
Eysanica
Eysanica
Red coat


Broj poruka : 225
Datum upisa : 24.08.2015
Godina : 34
Lokacija : promenljiva

Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 EmptySun Sep 06, 2015 11:14 am

EAD je mahom bolji od svih projekata u kojima je, iako ga biraju za malo urbanije likove i tematike...meni su ti filmovi onako rolleyes Bir avuc deniz ima intersantnu priču metaforičnu socijalizam-kapitalizam, majka-sin, gde je majka oličenje sveg zla , kritika buržoazije itd. Najbolji momenat je kraj i njegov pogled pun mržnje i besa ka njegovim prijateljima koji lade jajca na jedrilici-jahti. Lepo snimano ali nisu dijalozi baš baš dobri...

Sara ima skoro preslikane utiske kao i mi jupi Moglo je to mnogo bolje za početak kasting ...Ali sve u svemu meni je serija bila vrlo zabavna i uzbudljiva.

Trebao je da se ubije ...i sebe i Selima. Aylin je zaslužila da ostane sama pošto nije u stanju to ni 5 min da bude
Назад на врх Go down
Sponsored content





Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D   Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Son - misterija, akcija i uzbuđenje u vidu EAD... :D
Назад на врх 
Страна 8 of 9Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Kutak za srcu drage stvari...-
Скочи на: