Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 4:33 pm

Aha, sad si usla u epizode spijunaze. kezz Ja sam uzivala u tim epizodama, iako mi Bade uveliko isla na nerve.
A, sta kazes na bazen scenu u 52-oj? he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 4:34 pm

Uh,ta scena je bila vatrena.Steta sto se Ezel nije prepustio osecanjima.

Dobro da si pomenula tu scenu,podsetila si me da treba da idem na bazen. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 4:57 pm

Da, bas me iznervirao tu, kreten. ljutko
Drago mi je. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 5:00 pm

On je kreten od kad je krenula druga sezona.

Sta bih ja bez tebe,canim. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 5:09 pm

Lepo sam ti rekla. :P
Treba ga istrpeti takvog do pretposlednje epizode, tek ce na kraju 69. da se opameti i shvati sta Omera cini Omerom. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 5:11 pm

Bitno je da je shvatio,jeste prekasno ali nema veze.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 5:14 pm

Ja bih nesto da vas pitam,jer me bas zbunilo.
Zensko ime Nağme,kako bi to trebalo da se cita?
Name ili Negme? Nasla sam obe varijante imena,ali ne znam koja je pravilna. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 5:24 pm

Name se cita, koliko ja znam. Zato sto se to ğ ne cita. Kao i oğlum (sin) sto se izgovara olum, npr.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyMon Aug 10, 2015 7:42 pm

Hvala ti.I ja znam da se to slovo ne cita,pa sam se i zbunila jer su bile dve varijante tog imena. kezz
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyTue Aug 11, 2015 8:21 am

Dobro jutro!

Ja sam odgledala 14.epizodu MC-a.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 11822799_10206051705069240_8999473523591802540_n Evo je Cansu. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyTue Aug 11, 2015 10:28 am

Dobro jutro! kezz

Učimo turski. kezz

Ovaj Serhat iz KPA je Mavi iz MC-a. kezz

Sparks, ide tebi gledanje. Polako, ali bitno je da gledaš.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyTue Aug 11, 2015 11:43 am

E,dobro si me podsetila za KPA.Ja sam odgledala prvu epizodu.
Engin je predivan. <3
Ona Bahar,Elifina prijateljica mi deluje kao losa osoba.Tu glumicu gledam u jos jednoj seriji i na pocetku je bila dobra,a onda je postala prava vestica.Nekako mi ne ide da ona glumi dobricu.Ima taj zlocet pogled.
Tuba je lepa,kao i uvek.Videcu kako ce se njen lik dalje odvijati. :)
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyTue Aug 11, 2015 2:55 pm

Samo ti gledaj bez spojlera seriju, bit će ti zanimljivija. kezz
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyTue Aug 11, 2015 3:12 pm

Tako i planiram,spojleri nekad mogu da sokiraju.A,ja ne bih da saznam nesto sto ne treba.Ipak sam tek na pocetku. kezz
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyTue Aug 11, 2015 4:08 pm

Evo,mene su krenuli da smaraju tamo na ani pp porukama.
Dodje mi da vise nikad ne udjem na forum.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyWed Aug 12, 2015 1:08 am

Kako si Ponchita, jel' ti falimo Sara i ja, ili se odmaras od nas? kezz
Sparks, ko mi tebe dira, ako nije tajna? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyWed Aug 12, 2015 9:33 am

Meni bas falite. <3

Ja sam juce postavila slike Serene Vilijams na njenu temu i poslao mi neki clan pp kako su super slike. facepalm
I razmenili smo nekoliko poruka,opsednut je vezbanjem i sto je najgore od svega zivimo u istom gradu,a koliko sam skontala stanuje pored bazena na koji ja idem.Ja sam samo spomenula taj sportski centar gde ja idem jer ima super uslove.Jos mi je i ponudio da treniramo zajedno. o Boze
I evo sad me smara sa porukama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyWed Aug 12, 2015 10:22 am

kisic kisic kisic
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyWed Aug 12, 2015 12:13 pm

Saro,nadam se da se lepo provodis.I ja tebi saljem kisic .
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyWed Aug 12, 2015 3:02 pm

Merhaba. kezz


Pozdrav ovima na odmoru. kisic
Adminko, nedostajete obje, ali samo vi odmarajte.


Sparks, a ne znam što ćeš s tim porukama na formu.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyWed Aug 12, 2015 3:59 pm

Merhaba,canim. kisic <3

Sad ne moze da mi salje poruke. to
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyWed Aug 12, 2015 4:54 pm

kisic kisic kisic

Stavi ga na ignore, da vidis kako nece moci da te dalje smara. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyWed Aug 12, 2015 7:56 pm

Stavljen je na ignore. kezz

Ja sam krenula da citam tuske novine.Odmah sam naisla na Kim Kardasijan. lol! rolleyes
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyThu Aug 13, 2015 6:11 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 11894452_906894296024533_6180117036292014877_o kezz :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 EmptyFri Aug 14, 2015 11:45 am

Merhaba svima! merhaba
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: