Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 8:03 pm

Kad odgledaš obavezno mi piši utiske, baš me zanima dal' će se poklopiti sa mojima. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 8:09 pm

A,kakva je to serija? :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 8:17 pm

Bir bulut olsam - Da sam oblak. ;)
Igraju Engin Akyurek, Engin Altan Duzyatan i Melisa Sozen.
Nije losa serija, ali je teska.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 9:03 pm

Sve zavisi kakve serije volis, ja takve serije ne volim, to Mardin brda i doline, ali gledam zbog Engina, odnosno zbog njegovog lika Mustafe.
Teska jeste, ali bila bi jos teza da Melisa Sozen zna da glumi, saosecala bih se mozsa sa njom, ovako sam potpuno ravnodusna prema njenim mukama.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 9:16 pm

A, šta misliš o doci? stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 9:33 pm

Ide mi na zivce podjednako kao i Narin. A i EAD i Melisa su na slicnom glumackom nivou.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 9:36 pm

Engin je dobar glumac, treba u Sonu da ga vidiš, tamo je baš razvalio.
I ne kažem to zato što sam slaba na njega. :P
Meni je Narin išla na živce, ali Serdar nije nimalo, iako mu je uloga preidealizovana.
Sad sam ja k'o Poncha. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 9:48 pm

Sa Enginovim delom i karijerom nisam previse upoznata, gledala sam ga samo u Anadolu Kartallari, a tu nije imao previse zahtevnu ulogu. Ovde mi se njegova gluma ne dopada, malo je reci da ih je EA unistio glumom sve do jednog. Njegov lik mi se takodje ne dopada, prvenstveno sto takve likove koji guraju nos u sve i izigravaju dobre vile ne volim, a pritom je kukavica. A drugo ne mogu u isto vreme da volim njega i Mustafu.
U Sonu cu videti kakav je naspram Yigita.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 9:53 pm

E, to se slažem, drugi Engin ih je sve pojeo glumački, to je apsolutno tačno, pogotovo zato što je imao takvu ulogu.
I tačno je da ne mogu istovremeno oba Engina, odnosno njihove uloge da se vole. kezz Zato i ne znam kako sam ja to uspela.
Zato sam ja nestrpljiva za Son. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:02 pm

Istina, uloga mu je mnogo pomogla, imao je prostora da iskaze sav talenat.
Ti ih volis obojicu zato sto si slaba na EAD, a ja kako nisam lako mi je da volim samo Mustafu. Da recimo Kivo glumi Serdara tu bih vec bila u dilemi.

Son cu poceti posle odmora, mada mi se tamo zenska postava ne dopada.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:09 pm

I ja sam bila skeptična zbog ženske postave, ali ubrzo je prestala da mi smeta. Serija je stvarno odlična.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:12 pm

Pa dobro, nije ni prva ni poslednja serija u kojoj mi neko od glumaca ne odgovara. Kakva je Nehir? Pitam da li je napredovala glumacki posto je u Yabanci damat bila ocajna. Za Berrak i ne pitam, za nju znam da nena nade.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:29 pm

Nasmeja me za Berrak. smeh
Nehir je ok, popravila se malo. Samo, ako imamo sličan ukus za likove kao što imamo, njen lik će te najviše izluđivati.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:33 pm

Ona ima taj potencijal i Nazli me je jedina izludjivala u YD.
Pa sta da kazem za Berrak boziji netalenat od zene. I ovi iz Ay yapima povremeno potpuno zastrane sa tim antitalentima pa ih forsiraju kao nju i Oyku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:44 pm

Sve si u pravu, potpisujem. bravo
I obavezno me obaveštavaj nakon svake epizode, jer me zanima u kom pravcu ćeš razmišljati i kako ćeš slagati slagalicu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:48 pm

Hocu, obavestavacu te, jedino ako mi se serija bas svidi ja onda gledam maratonski.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:50 pm

Pa, ne znam kako i koliko će ti se dopasti kao sama serija, ali da će te vući na svaku narednu hoće, jer je priča takva, toliko je upletena i zamršena.
I onda sa svakom narednom epizodom misliš da ćeš otkriti nešto novo, a u stvari samo se još više zbunjuješ. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 10:54 pm

Volim takve serije koje imaju tajne i zagonetke, tako da mislim da ce mi se svideti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptySun Jul 26, 2015 11:23 pm

Ja bih baš mogla nakon što sam odgledala seriju jednom i da je ponovim, da mi se sve složi onako sad kad znam sve. kezz
I muzika je odlična, naravno, Toygar majstor kao i uvek.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptyMon Jul 27, 2015 9:52 am

Gunaydin! kisic
Evo nam Berenke.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Beren-saat-ve-kenan-dogulu-studyoda-7525643_x_4368_o

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 11753711_1143286629021978_2005572696803899372_n

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 11754269_1143286245688683_6507009043541672763_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptyMon Jul 27, 2015 10:02 am

Gunaydin!

Ja sam EAD-a isto samo gledala u Anadolu Kartallari i tamo mi je bio simpatičan lik. Ovu seriju koju spominjete nisam gledala ni kad je išla u Hrvatskoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptyMon Jul 27, 2015 10:03 am

A, baš bi mogla. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptyMon Jul 27, 2015 10:05 am

Tu s dva Engina, ne. Ni ovu Son isto.

Sad samo KPA gledam. I mogu vam reći da je meni Metin najzanimljiviji. Možda i najdraži lik. kezz Metin, Omer i Arda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptyMon Jul 27, 2015 10:07 am

Meni je glumac odličan, ali ne i lik. Meni su Elif i Omer najdraži likovi. srca Može i Arda, i Asli obavezno. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 EmptyMon Jul 27, 2015 10:10 am

Adminko, jesi li spreman za put?

Saro, što kažeš na ovo?

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 11374658_515412741946003_398750434_n
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: