Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Next
АуторПорука
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 4:16 pm

Gotovo , ne mogu se pokupim od suza suze
Samo ne kapiram Sedef i Selim su zajedno ili? Kenan i Orkun na zasluzeno mesto , hvala Bogu Merder
31 januar :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 4:30 pm

Takva sam i ja bila na kraju.lol!
Ni meni nije jasno za Selima i Sedef. A, šta kažeš za Sudin kraj?

Saro, ni ja ne bih volela da je istina, ali ko zna, možda je zanimljiva uloga. Još ću Paramparcu početi zbog Barisa da pratim. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 4:39 pm

Po meni su Selima i Sedef su ostavili otvoreno sa naglaskom da ce nesto biti.

Paramparca je dobra serija, samo meni teska, trenutno nisam raspolozena za teske drame, zato je ne pratim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 5:13 pm

Da, da, ja sam isprva gledala na taj kraj kao na slobodan kraj, pa da svako može po svom, jer je bilo onih koji su navijali za njih i onih kojima bi njihova veza bila vrsta incesta.
Ali, iz drugog gledanja dok je Sedef mesila ono testo se u njenom pogledu dalo naslutiti da među njima može biti nečeg.

Meni Parampraca nekako nikako ne odgovara, meni lično. Vidim da je dobra serija, uspešna, popularna, ali meni nije zanimljiva.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 5:32 pm

Pa nije zasluzila da dobije srecan kraj , ali sta znam.Nije ona toliko losa , bilo je mnogo losijih likova od nje.Neko je skoro uporedjivao sa Firdevs , tu ne mogu da se slozim.Jer ona nije cinila zlo svojoj deci , vec okolo ljudima za svoj cilj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 5:32 pm

A, mi sve ne možemo da prežalimo što nije prošla gore. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 5:36 pm

A, ajde mi sad reci šta kažeš na poslednju scenu? <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 5:42 pm

Sad ce i Merder da tuguje sto se zavrsila serija i sto nema vise novih epizoda. placljivko

Ja sam odgledala prvu epizodu Paramparce,nije mi se dopala. dosadno
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 5:45 pm

Sad sve tugujemo. smeh placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:11 pm

Ja sam navikla na Barisa i Ay yapim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:17 pm

Jel' neko za gifove? kezz

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Tumblr_nrhrddZA6m1smko2go1_500

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Tumblr_nrhrddZA6m1smko2go2_500
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:18 pm

A gle ih... Mladi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:20 pm

Ko bi rekao šta će posle sve biti. Lepo su rekli u onoj vedi mala iskra se pretvorila u duboku ljubav. <3 kezz
Btw, gledala sam sinoć prvu ep. O.C. i moram da kažem da je susret Yamana i Mire mnogo bolje odrađen, pre svega scenaristički.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:24 pm

Oni su super, lijepo je razrađeno u prvoj sezoni. A ne znam tko je bolji kad su ovi naši. kezz
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:25 pm

The O.C nije losa serija,ali ima uzasan kraj i neke epizode su bile uzasne. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:27 pm

Pa, sad, to je stvarno zeznuto jer ne mogu objektivno da gledam, što kažeš YaMira su naši. kezz <3
Ali, ovako i Ryan i Marissa imaju hemiju, ali im je susret odrađen bezveze, traljavo.
I uopšte je takva cela prva epizoda, sve s brda s dola.
Inače mi se dopala scena kad Ryan i njegov brat kradu kola, bolje je snimljena nego kod ovih naših.
Ryan mi se dopao, Marissa nije, onda originalni Selim nije, Ender nije, ali Sude i Faruk jesu.
I da, Luke, odnosno Orkun i Seth, odnosno Mert mi se nimalo ne sviđaju. kezz
Naravno, neću da gledam seriju, ali to mi je neki utisak na osnovu prve epizode. Baš sam htela da uporedim.
U svakom slučaju, MC je MC. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:28 pm

Spark, jel' si gledala O.T.H? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:31 pm

Jesam,ali pre cetiri godine,tako da se ni ne secam bas najbolje svih desavanja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:31 pm

A, GG? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:32 pm

Jesam.To mi je jedna od omiljenih serija,ali Bler i Serenu nisam podnosila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:32 pm

A, ja sam Chair fan. <3 kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:33 pm

Lep su par bili.Nasli su se,slican se slicnom raduje. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:34 pm

Inače sam obožavala da gledam tu seriju.
Ne diraj mi Chucka i Blair. lol! Jedan od retkih parova zahvaljujući kojima sam u svakoj njihovoj sceni imala leptiriće. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:36 pm

I ja sam volela da gledam tu seriju.Retko ko mi se bas svidjao,ali sve je odradjeno na dobar nacin.

Posto si odgledala prvu epizodu O.C,kako ti se dopala Samer?
To je americka Ejul.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 EmptySun Jul 19, 2015 6:37 pm

Šta znam, nekako mi se u prvoj sceni u kojoj se pojavila dopala, a posle mi je bila bezveze, dok je hodala na pisti.
Nekako mi za taj lik bolje ide Hazar.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
Назад на врх 
Страна 13 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: