Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 4:59 pm

Poncha i meni se čini da joj je drago za Femir, ona me je i navela da preispitam odluku. :P

Da, na tu svađu mislim, kad sam ti poslala pp.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:00 pm

Hoćeš da kažeš da sam manipulator? :P lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:01 pm

Jesi, radiš protiv Femira i Femirovaca.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:02 pm

lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:04 pm

To kad je bila svađa za trudnoću ili?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:05 pm

Ne, kad su je napale zato što je ostavila Yamana, nakon Kenanovog ranjavanja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:05 pm

A tada. Mislim da sam je i ja tada branila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:06 pm

Jesi, nego si ti dobra i napišeš jednom i ne ulaziš u dalju raspravu, a Sara i ja smo malo oštrije. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:07 pm

A tako je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:08 pm

Sad ću baš da nađem to i izvučem par delova. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:10 pm

Ajde traži. I ja čitam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:10 pm

Ma mi smo tada branile Miru, pa smo onda udarile po Ferihi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:15 pm

Što, nešto si bolesna? ::
Glupava anemija. rolleyes

u vezi Sona ::
Gledala si Son?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:24 pm

Izdvajam! smeh

Vidiš meni je Fer bila lik za koji sam imala puno više razumijevanja, počevši od laži i svih kočnica koje je imala. Sa Mirom se ne mogu poistovijetiti baš u ničemu, ona pripada sasvim drugom svijetu. Dok se Yamanov život vrti oko svih drugih, njen se uglavnom vrti oko nje same. Površna je, nezrela, nedosljedna.

Ja sam imala razumevanja do 46. epizode, posle toga nikako.
Ne slažem se da se Mirin život vrti oko nje same da je tako ostala bi u Altinkoyu i baš bi je bilo briga šta je Nevin rekla, bila bi sa Yamanom.
Zapravo se od prve epizode Mirin život vrti oko Yamana.


Zamislite, koja je to snaga, otici iz braka sa svojom najvecom ljubavi, misleci da on trazi tu slobodu, i pronaci snagu za ucenje i uspjeh u poslu?! E ako ovo nije za 'aferim', onda ne znam.

Naravno njoj kao i obično nije palo napamet da priča sa svojim mužem nego je sam donela zaključak i otišla bez zbogom. To je mnogo gore od ovoga što je Mira uradila



Cansu OnlyQueen kaže: Pogledaj post
O Ezelu nemaš šta da opleteš, jer je to i scenaristički i u svakom drugom smislu besprekorno urađena serija :mi g:

Ovo se uopšte ne dovodi u pitanje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:25 pm

Sparks Fly ::

Glupava anemija. rolleyes

Baš mi je žao. tuzni

Da, da, ti?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:27 pm

Odgledala sam Son proslog leta. naklon
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 5:35 pm

Super je serija. Ja dremnula. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 6:18 pm

Malo slika sa seta.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 CKDC5z0UMAAHZ-r

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 CKDC5z8UwAA_0i6

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 CKDC50MUsAAFV_4

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 CKDC54WUwAAjUqo

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 CKDDxexUEAADTr9

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 CKDEKKPUEAELMhw

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 CKDEhw4UcAAGhc8

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 CKDE6_tUYAAboZI
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 8:29 pm

Poncha, jel' peta sa seta ili iz serije scena?
Super mi je na poslednjoj. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 9:10 pm

Prelepe slike.Prva i druga su bas kul.Θ
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyThu Jul 16, 2015 9:30 pm

Jesu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyFri Jul 17, 2015 8:28 am

Gunaydin! kisic kisic kisic kisic

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyFri Jul 17, 2015 9:24 am

Gunaydin. kafa kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyFri Jul 17, 2015 9:29 am

Kako ste, kizlar?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 EmptyFri Jul 17, 2015 9:31 am

Ja sam bila dobro dok nisam cula dve vesti.Jedna je losa,a druga je onako,ali mi se opet ne svidja. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
Назад на врх 
Страна 5 of 41Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: