Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
АуторПорука
Mrs Bondarenko
Bondarenkova jedina ljubav

Broj poruka : 9877
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 27

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 1:38 am

Jedva cekam i Ponchin odgovor, mada vec pretpostavljam sta ce da kaze. kezz

ღ Sve za Stanislava ღ

Danas ostavljam težak izgled...<3
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 4726
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 32

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 1:42 am

I ja bih volela te parove, mada se plašim da bi magija bila pokvarena. Kivanc neče biti Behlul, niti Beren Bihter, prošlo je pet godina, možda bismo bili razočarani.

Poncha će sigurno da kaže Emir.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 1:44 am

Zasto?
Pa, oni su svoje Bihter i Behlula upisali u istoriju. kezz
Bihter i Behlul ce uvek ostati Bihter i Behlul. Kao sto su meni Ezel i Eysan neprikosnoveni, ali sam sa uzitkom pogledala onaj film Kenanov i Cansuin.

Znam, ali me obrazlozenje zanima. kezz

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 1:53 am

Ne kažem ni ja da neće biti zadovoljstvo, ali baš to Bihter i Behlul su neponovljivi, a očekivanja bi bila ogromna.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 1:56 am

E, to ja mislim da ljudi treba da raskrste sami sa sobom.
Npr. Cansu je Eysan uloga zivota, kao i Kenanu Ezel. Nijedna uloga vise im nece biti kao Eysan i Ezel, jednostavno je nemoguce jer su oni s njima dosli do samg vrha, nema dalje.
Ali, treba pratiti i druge njihove uratke, treba voleti i druge likove, druge price.
Tako bih ja i sa ovima napravila.
Bihter i Behlul imaju svoje mesto i tu je prici kraj. Ne bih ni gledala njih dvoje ocekivajuci da ce nadmasiti Bihter i Behlula jer je to nemoguce.
Zato bih i mogla da uzivam.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:03 am

Za to si potpuno u pravu. I ja u principu nemam problem sa tim, čak volim da gledam omiljene glumce u drugim ulogama i kako će se snaći. A kakvi će biti ponovo kao pra, to čemo videti ako ih ponovo spoje. Ne znam zašto turci uopšte imaju problem sa tim ponovnim spajanjem parove, kod nas brate Milena Dravić i Ljubiša Samardžić igraju zajedno u svakom filmu, pa oboje imaju odlične karijere.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:05 am

To ni meni nije jasno.
Od toliko parova, oni su ponavljali samo Cansu i Kenana, Cansu i Halita, Fahriye i Buraka, Kenana i Berrak i EAD i Berrak.
Na prste da nabrojis, a toliko glumaca... kezz

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:13 am

Stim što Cansu i Halit i Berrak i Kenan nisu igrali glavni par u oba projekta. Vala pored toliko serija i glumaca više ni oni sami ne znaju koga će da spoje, sve dobre kombinacije su istrošili. Ostali su samo Caga/Beren, Cansu/Kivanc i Caga/Farah, eventualno Cansu/Engin ovo ostalo što je valjalo već je iskorišćeno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:16 am

Za Kivu i Beren im je sad bila savršena prilika, oboje su slobodni, napravili su veliku pauzu, oboma im je predhodni projekat proapo, ali niko se nije potrudio.

Последњи изменио Saraaaa84 дана Tue Jun 23, 2015 2:17 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:16 am

Evet, slazem se.
Sto se divim svom avataru na forumu.hr, prosto ga gledam i bas mi nekako ide uz mene. smeh
Nego, gledam sad trecu AFK.
Super mi je scena Koraj-Hande-Emir na faksu, kad je nose da je razbude od mamurluka.
Htela sam da je gifujem, kao i onu kad Feriha uleti i izdere se, a Emir se strecne, ali mi nece nesto.
Ali, evo zato malo ovih gifova sa tumblr-a za vas. kisic

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:17 am

Ja sve nesto i sumnjam da nece njih dvoje u novoj sezoni.
Beren ima Kosem, a Kivo je vec najavio seriju na Star tv.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:20 am

Ovo je bila super scena, samo da je Hazal haljina bila za broj veća.
Inaće ono što obožavam kod ovo dvoje su pogledi. I Caga i Hazal prelepo gledaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:22 am

Ovo je bila super scena, samo da je Hazal haljina bila za broj veća.
Inaće ono što obožavam kod ovo dvoje su pogledi. I Caga i Hazal prelepo gledaju.

Pa i neće, ovo za Kosem je gotovo sigurno, A kivo radi isključivo sa Ay Yapimom. Svakako ne bih ni volela da ih gledam u seriji tipa Kosem.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:24 am

Ne smeta haljina, bar ne njemu. lol!
Kako cudno da epohalni Femirovci ove nisu nasli haljini zamerku, ali zato Mira nosi skandalozne dekoltee. bravo
Ja posebno volim njegove poglede, zaljubljenije je on nju gledao nego ona njega. Po meni bar.
Dok Mira zaljubljenije gleda Yamana nego on nju.

Meni je i dalje krivo sto ce Beren glumiti Kosem. Radije bih da mi jos nedostaje nego da je gledam u tako necem. tuzni

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:34 am

Vala Hazal je i u Maral imala dekolte tipa Mirinog, ali naravno njoj je sve oprošteno, a Serenay se traži dlaka u jajetu, kao da one biraju šta će da obuku. Meni je žao što se u to vreme nisam setila ove haljine, dok je raspravljano o tome na MC temi. Pošto ovaj dekolte nije ništa manji od Mirinog.
Jeste je gledao zaljubljenije nego ona njega, ali meni i ona ima jako lep pogled i ima prelepe oči.

I meni je krivo, ja ne volim istorijske serija, preferitram moderne, ali Beren je možda htela da se okuša u nečem novom.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:36 am

Ima prelepe oci, bas. Ja jedno vreme u Vocu nisam mogla da se odlucim jel' lepse oci ima Beren ili Hazal. kezz
Doduse, Berenka je ipak nesto posebno, sto bi rekla Merder.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:42 am

Beren jeste Beren, ali ni ja ne mogu dase odlučim koja ima lepše oči.

Opet smo se raspisale, odoh na spavanje. Iyi geceler.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 2:44 am

Ponchi smo zadale posao. kezz

Iyi geceler sana. kisic

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 8:05 am

Gunaydin! kisic

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 8:22 am

Imale smo moje, a sad evo i tumblr gifova ove scene. <3

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 6785
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 10:45 am

Gunaydin kisic

Vi se raspišete pošteno. Samo kratko...
Sara, svaka čast na komentare za AFK, ženama koje vole ovako pisane likove, o Korayu, Hande, Emiru i svemu.

Za ovu haljinicu ljubičastu, bila je Hazalki i mala i uska. Nitko Ferhi/Maral ne zamjera dekoltirano, valjda, jer nema silikone. A ne znam što su se obrušili na Serenay kad ne bira ona Mirinu odjeću nego kostimografska ekipa (mada je bila prekratka i dekoltirana dosta). Ali je bilo moderno.
Uglavnom, bez obzira na sve, kad već kritiziraš jednu, onda kritiziraj i drugu ili šuti.

Maral serija je meni nekako dosadna. Pogledala sam nekoliko epizoda i dosadno mi je.

Beren i Kivu i ja želim ponovno gledati. Zanima me koliku bi kemiju imali sad.

Adminko, hvala na gifićma.
Ti baš znaš postavljati pitanja, je li? A tvoj odgovor?
Hm, pitaš vagu da odluči.

Pa iako sam ja Yamana obožavala, voljela, branila više nego Emira, zadnjih dvadesetak nastavaka mi je leptirici , opet nekako se vratim Emiru. Koliko su jedan i drugi nebo i zemlja, toliko su i slični. Znaju voljeti. Ali biram Emira jer je poduzetniji, karakterno me je privukao odmah iako izvanka ne djeluje toliko milo, na prvu. Volim njegovu samouvjerenost jako. Volim kako voli. A na kraju, trebam i reći da je privlačniji. (Mislim da se ne njegovu frizuru nisam nikad bunila.)

Za tebe pitanje. Lucas ili Nathan?

I jedna pjesmica...

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 10:58 am

To si se dobro setila, Serenay zameraju silikone.
Iskreno i ja sam protiv toga, sve te plasticne dodatke ne podnosim, ali kao sto je Sara jednom rekla, ako ona dobro glumi sta mene briga za njen privatni zivot.

Moj odgovor je malo komplikovaniji. kezz
Emir je san svake devojke valjda, nacin na koji on ume da voli, koliko on ume da voli...
Tako da ako gledamo kako bih volela da budem voljena onda biram Emira.
Ali, ako gledamo kakvog bih ja za sebe htela onda Yaman.
Inspirisao bi me vise od Emira, bio bi mi zanimljiviji za osvajanje. Verovatno bismo se Emir i ja, sto kaze Ezel, potrosili u osvajanju. kezz
A, sto se tice fizickog izgleda - i ja kazem kao i vi - Emir.

A, ovo drugo pitanje... Luck ubedljivo. <3 Ti?

I hvala za pesmu. kisic

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 11:04 am

Pa tvoj mi je odgovor odličan.
Znači, slična si Miri. kezz

Nathan kezz
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 11:06 am

Mozda je zato toliko i volim. kezz
Nathan i Haley su mi imali odlicnu hemiju, ali cak mi ni oni nisu pomogli kad su Luck i Peyton otisli iz serije. Nekako mi je serija tad izgubila dusu.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Tue Jun 23, 2015 11:08 am

Meni je općenito serija izgubila smisao nakon završetka srednje, ajde još su jednu sezonu mogli snimiti, ostalo mi je sve bilo višak.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   Today at 1:19 am

Назад на врх Go down

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 38 of 39Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo