Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyMon Jun 22, 2015 10:39 pm

Ma dobro, na temelju prvog ili drugog dokle si stigla. kezz

Ja se možda nisam slagala sa svime što je brljavio, ali mi je toliko simpatičan. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyMon Jun 22, 2015 10:41 pm

Ja sam ga sve vreme volela, sve vreme podrzavala.
Jedino tad kad je napravio haos sa Gulsum, ali opet sam ga i tad razumela.
Zapravo, prvo sam navijala da se spetlja sa njom kako bi Hande shvatila da nije nezamenljiva i malo se prodrmala, a posle mi je nje bilo zao i nervirao me je sto ne ume da rascisti sa obe kako treba.
Ali, posebno sam volela razgovore Emira i Koraya. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyMon Jun 22, 2015 10:53 pm

Meni je Koray jedan od dražih likova inače, a pogotovo u AFK-u. Jednostavno sam voljela njega od prvog trenutka. Voljela sam kako je spreman kad pogriješi ispričati se, voljela sam ga jer nije u startu sve osuđivao, voljela sam ga jer i kad je bio kukavica je znao da je pogriješio, voljela sam ga jer sam doživjela kako pati, voljela sam ga je volio Emira i bio uz njega, voljela sam njegov tužni pogled i njegov lijepi osmijeh, voljela sam kako voli Hande, voljela sam što bih radije bio on nesretan samo da oraspoloži Hande, voljela sam njegov glas kad smiruje ljude, voljela sam njegovu podršku ljudima da kojih mu je stalo, voljela sam njegove šale, voljela sam kako iz Hande izvlači ono najbolje, voljela sam njegove razgovore s Emirom... <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyMon Jun 22, 2015 10:57 pm

Sve si lepo rekla. kezz
To je Koray. I kako ga neko onda ne bi voleo?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyMon Jun 22, 2015 11:00 pm

A meni je on super uvijek bio. <3

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyMon Jun 22, 2015 11:02 pm

I zanimljivo, i u AFK i u MC imamo glavni par i onaj drugi, ne sporedni, ali prateci.
Ali, u MC ja sam samo volela Yamana i Miru, samo su mi oni imali hemiju, bili pravi par. Toliko fanova su imali Mert i Eylul, ali ja ih nisam dozivela.
A, u AFK sam volela i Emira i Ferihu, ali nista manje ni Koraya i Hande.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 2qx8gw0
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyMon Jun 22, 2015 11:08 pm

Hande i Koraya sam doživjela, baš doživjela. Njihove osjećaje. Bili su mi stvarni, bili su mi dragi i simpatični. Osjećala sam među njima povezanost. Navijala sam za njih, navijala sam za to da Koray bude sretan.



U MC su mi osim Yamana i Mire su bili dragi Ender i Selim, a čak su mi Sude i Kenan na neki način bili bolji od Merta i Eylul. Oni su mi bili balavi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:00 am

I meni su se dopadali jedno vreme Sude i Kenan, bili su mi jako dobri.
Ender i Selim takodje.
A, u AFK sam ja stalno videla Levanta (prekrstih ga i ja kezz ) i Sanem. Dok mi je u Femir odnosu bio vecna smetnja i levo smetalo, nekako sam navijala da on i Sanem budu zajedno. Isli su mi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:03 am

Istina je da je Feriha donekle bila srećnija što se tiče porodice od Emira, ako ništa drugo na neki svoj način Riza i Zehra su joj prižili ljubav, a Emiru je upravo to celog života nedostajalo. Od Unala je i Bog digao ruke, a Aysun zvana "ja sam Emirova majka" je uvek gledala samo svoje dupe.
Ferihin problem, bar kod mene, nisu ni kompleksi, ni laži, već neverovatna sebičnost koju je nasledila od Rize. Sebičniji glavni ženski lik nisam videla ni u jednoj seriji. Nikada se nije borila za Emira i njihovu ljubav, pred prvom preprekom bi odustajala, njoj su trebali savršeni uslovi da bi bila sa njim, da tata prihvati, da nema laži, da nema bivše devojke, da nema spletki, da je njegovi prihvate... Za 67 epizoda ja ni iz jednog njenog poteza nisam osetila da nju uopšte interesuje šta on oseća i kako će biti njemu. I tvrdim da nije otišla zato zato je mislila da je Emir ostao u Nightu, nego zato što nije imala hrabrosti da se bori i lakše joj je bilo da ode i da pati sama, nego da ostane sa njim. Uostalom tako idiotski uslov, posao ili ja, može samo ona da postavi i niko drugi.
Zato sam volela Miru, jer je bila spremna uvek i protiv svih da se izbori za svoju ljubav.

Koray, jedan od najbolje napisanih sporednih likova/prijatelja, ne samo u AFK nego inače. Sve bi ućinio za prijatelja, ćak i izdao ženu koju voli. Koliko je lepo Emir voleo Ferihu, toliko je lepo Koray voleo Hande, nema razlike. Kod njega sam volela sve, čak i njegove mane i nikada neču oprostiti scenaristima onu glupost i farsu od braka sa onom kozom Gulsum i što nismo imali više KorayHande scena, jer su i oni imali dobri hemiju.

Hande, kraljica skandala, pored Koraya i Emira moj omiljeni lik u seriji. Volela sam prijateljstvo veličanstvene trojke. A Hande sam volela zato što, iako je bila spletkaroš, nikada nije bila folirant. Znala je kakva je i nikada to nije poricala. Volela sam kasnije i njeno prijateljstvo sa Ferihom.

Mert i Eylul ni po čemu ne mogu da priđu Korayu i Hande, jednostavno nisu taj kalibar. Summer i Setha su ljudi voleli više nego Marissu i Ryana, ali Ece je od njih napravila karikature i loše ih je obradila. Doduše možda i namerno, znajući da su u originalu ljudi više voleli njih, nije htela da rizikuje da kojim slučajem pređu ispred Mire i Yamana. Mada je izborom samih glumaca to već u startu bilo nemoguće.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:06 am

I ja sam htela da Levent i Sanem budu zajedno, inače su mi Deniz i Baris bili dobar par, sve dok sanem stvarno nisu pretvorili u dorlju i potpuno srozali njen lik, kao i Leventov nakon što je prešao s mora na tlo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:10 am

Sad videh da će Nilufer iz KPA opet biti oteta, ajme dokle više, u prošloj epizodi je oteo Fatih. Od njenog cmizdrenja mi je više muka. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:22 am

Za Hande potpisujem sve sto si rekla.
Slazem se i da je Feriha bila najsebicniji zenski lik u svim tim serijama. Ali, ljudi valjda vole da gledaju sebicne osobe. ne znam

Ja nisam gledala O.C, pa sam mozda i zato tako dobro prihvatila MC.
Ja sam gledala O.T.H. i to mi je bilo super. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:32 am

Nisam ni ja gledala O.C, ali su mi rekli ljudi koji jesu.

Nažalost ljudi vole da gledaju glavni par koji je stalno rastavljen ili nešto svakog trenutka preti da ih rastavi, a to je obično sebičnost i ponos glavne likuše. pa pogledaj rejting MC-a, onog trenutka kada je Mirina i Yamanova veza postala toliko jaka da niko ne može da ih rastavi, rejting je pao.
Većina gledalaca tih serija su žene, a žene u moderno doba vole da upadaju u feminističke tripove od čega se meni diže kosa na glavi i zato je Feriha oličenje glavnog lika kakve te žene vole. Što više jebe muškarca u zdrav mozak i što ga više tera da trči za njom, to postaje veći idol.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:35 am

U pravu si, ali po meni je to glupost.
Jedno je dobar i kvalitetan, kompleksan, zenski lik, a drugo sebicna i razmazena koja ni sama ne zna sta hoce od zivota.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:36 am

Eysan, Bihter, Mira, Hande, Elif, Azad...to su moji likovi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:44 am

Kvalitetno napisan kompleksan lik svakako ne može da bude Feriha i njoj slični likovi koji su tu da bi scenaristkinje valjda ostvarile kroz njih san o princu na belom konju koji voli bezuslovno. Ko zna dobro da napiše scenario, zna da napravi balans da se oseti i muška i ženska ljubav sasvim dobro.
O Ferihi nema potrebe da se pišu eseji, ona može da se objasni u pet, šest rečenica. A o Bihter i Eysan možeš da pišeš do ujutru i to su po meni najkompleksnije napisana dva ženska lika ikada.
Inače najkompleksniji lik u AFK je Hande.

EDIT: Napisale smo skoro isto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 12:51 am

Slazem se, slazem se.
Zato i jesu Kerem/Kerem&Pinar i Ece/Ece&Melek najbolji za scenario. Niko kao oni ne umeju likove da potrefe bas kako treba.
Ja sam gledala i dela od Berkun Oye, Eylem i Seme jos par njih, ali nije to to.
Samo ovi uspeju da napisu i dobre i kompleksne muske i zenske likove, plus sto Kerem ume da briljira  i kompletnu pricu, a Ece i Melek sa tim malo kaskaju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 1:01 am

Najbolje napisana priča Ece i Melek ako ne računamo AiM je Kuzey Guney, samo tu su potpuno zeznuli stvar sa glavnim parom, Oyku niko nije prihvatio, rejting je bio ispod očekivanog i onda su menjali tok priče KuzeyCemre i doveli Merve Bolugur.
Za Kerema se slažem, a pinae me je razočarala sa Maral, očekivalasam od nje nešto maštovitije, a serija je toliko obična i bezlična, ne zna se čak ni kom žanru pripada.
Od Seme i Eylem gledam samo KPA, doduše one su pisale i Gumus, ali to je spaunjara tipa Meksiko. KPA je odlično zamišljena priča, ali kasnije su skrenule s puta i nisu znale da se vrate. Još jedna greška Ay Yapima što toliko insistiraju na Oyku. Ali ako ništa drugo i Elif i Omer su mi super napisani likovi i oboje ih volim.

U svakom slučaju volim Ay Yapimove serije jer su najprofesionalnije odrađene.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 1:05 am

Jel' si glasala ti u anketi na temi KPA? kezz Bas me zanima koga vise volis od njih dvoje...
Ja KG nisam gledala, zapravo ni ne znam o cemu se tu radi.
Znam samo da je Kuzey odsluzio kaznu umesto brata, vratio se iz zatvora, a ovaj se dotad verio sa njegovom ljubavi iz detinjstva valjda.
Kivi je isto tesko naci dostojnu partnerku, kao i Cagi.
Ne samo da su isuvise yakislikli obojica nego i odlicno glume i imaju to nesto, ne moze svaka da im parira, da dobro ide uz njih.
I mene je Pinar razocarala sa Maral. Suskunlar sam gledala i to joj je bilo ok, ali Maral je bas bezveze.
Najveca mana Seme i Eme je sto imaju odlicne pocetne price i dobre ideje, ali u medjuvremenu serije pretvore u sapunice gore od onih meksickih sa svojim "mastovitim" zapletima.
I Silu su tako upropastile, a obecavala je.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 1:17 am

Nisam glasala baš zato što ne mogu da odlučim. Čak sam zato htela da glasam za Asli. lol!
Ona i Arda su mi inače omiljeni likovi posle ovo dvoje.
Pa to je osnova priče, a kasnije ima dosta raznih zapleta. Kuzey je inače najbolja Kivina uloga i tek tu je baš razvalio sa glumom. U AiM je Beren bila jača od njega, bar po meni. Merve Bolugur mu je bila odlična partnerka i šteta što nije ona igrala Cemre. Bilo je i fine hemije među njima, jedino što je on svakako bolji glumac od nje, ali je i ona bolja glumica od Oyku.
Sa ovim se slažem i ne bi bilo loše da su KPA napravili kao seriju od tridesetak epizoda, priča više od toga ne zahteva. A ovako Tayar umire u svakoj epizodi i nikako da umre. A da ne pričam o sto transplatacija bubrega u njegovim godinama, to je ravno crtanom filmu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 1:22 am

smeh Dobra je i Asli, lujka prava.
I meni je u nekim trenucima Beren bila bolja od njega. Ali, opet, ja drugog Behlula ne mogu da zamislim, kao ni drugu Bihter.
Steta sto njih dvoje nisu negde ponovili, neko je napravio ovaj klip, bas bi bilo lepo videti ih opet, bar u nekom filmu.



Jos je i KPA dobro prosla, spasla ih slaba gledanost.
Zamisli Karadayi kako su tek upropastile, kad su ionako slicne price, a one ovo razvukle u 120 epizoda, to je Bogu plakati.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 1:30 am

A, sad nesto ja da pitam vas dve - jel' biste vise volele da je Caga u prirodi kao Emir ili Yaman prema vama i zasto? kezz
I nemojte da pisete kako je glupo pitanje i odgovor ocigledan. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 1:33 am

Ni ja ne mogu da zamislim drugog Behlula, svakako je cast za tu seriju odrađen do perfekcije.

Ja nekako mislim da ćemo ih ponovo gledatiu nekoj seriji. Rejting je u sve gorem i gorem stanju, serije se nemilosrdno prekidaju i toliki trud odlazi u smeće, zato mislim da će na kraju pametni producenti posegnuti za parovima koje su gledaoci voleli i koji su donosili rejting. A prvi na toj listi su Kivanc i Beren.

Što se tiče 120 epizoda tu nisu krive samo Sema i Eylem, kriva je cela ta mašinerija što se tiče turskih serija. Prosto je neprirodno da jedan čovek ima inspiraciju da tri godine za sedam dana piše epizodu u trajanju jednog filma koji se piše i snima mesecima. Pored toga pišu i KPA i Karagul i Sema se poslednjih godinu dana lečila od raka dojke.
Evo ti recimo OBGZ, odlična priča, kvalitetan scenario, režija, glumci, sve je super prve dve sezone, treća sezona totalni fijasko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 1:36 am

Više bih volela da je kao Emir. Emir je zgodniji, privlačniji, seksipilniji, pritom ne mislim samo na spoljašnji izgled. I Emir je približniji mom tipu muškarca, samo da je malo manje trčao za Ferihom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 EmptyTue Jun 23, 2015 1:37 am

To bi bilo divno.
Kad su mogli Cansu i Kenana dva puta u serijama pustati i u filmu, mogu i njih dvoje opet.
Mislim, kvaliteti se vrede ponavljati. kezz
Ja bih tako volela da gledam opet Cansu i Kenana nekad, Beren i Kivu, Cansu i Kivu i Beren i Cagu, drugo mi nista ne treba. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
Назад на врх 
Страна 37 of 39Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: