Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:15 am

Pa sviđa mi se serija, zanimljiva mi je radnja, Tuba i Engin imaju jako dobru zajedničku energiju, on je simpatičan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:16 am

Meni su dragi, svidja mi se mnogo serija, ali tako kao za MC ne pamtim da sam se i za jednu seriju vezala.

Sta reci sem dodati o Boze o Boze o Boze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:21 am

Hoću, postaviću.
To ti je kad su fanovi normalni, onda dobiju i slike i produžetak serije i po tri fragmana nedeljno, čak ima devojka koja im svake nedelje piše tipove šta ćebiti u sledećoj epizodi.

Poncha, ne znam koliko si pratila Engina i Tubu i koliko ih voliš, ja Tubu baš i nisam volela, ali sam Elif toiko zavolela da mi je i ona postala simpatična. Njega sam pratila igrom slučaja zbog njegovih partnerki i uvek sam mislila da je odličan glumac, ali ovde me je definitivno kupio, čovek razvaljuje kako glumi. Što se serije tiče, ako misliš da pratiš, ne ulazi na spojlere i ništa ne gledaj unapred, pogotovo ne ko je ubica.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:22 am

Ni ja nisam bila ljubitelj Tube, ali Elif mi je jedan od najdrazih zenskih likova postala.
Bas je volim, skoro kao Miru.
Ona i Engin su odlican par.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:30 am

Dopale su mi se... <3

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 11163915_1529979240557956_8954654667671059718_n MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 11201181_1530509623838251_5260659578179624649_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:39 am

Sto mi prija kad se sa vama ovako lepo iscaskam, to mi dodje kao psihoterapija. lol! grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:44 am

Postavila sam nekoliko, ne mogu sve ima ih baš dosta.

I meni je Elif jedan od najdražih ženskih likova, zato što voli kao Mira, Bihter, Eysan, to je ono što sam skoro rekla da volim likove koji vole do koske.
Super su par, totalno su zasenili TubaMurat hemiju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:45 am

I meni prija da ćaskam sa vama, ali mom snu nikako, prvo sam bila neispavana zbog maratonskog gledanja KPa, sada zbog vas. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:47 am

Isto je sa mnom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:48 am

Cek, cek, jednom si rekla da vise volis likove ciju ljubav jace osetis...pa, kako onda vise volis Yamana od Mire, a Mirinu si ljubav jace osetila? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:52 am

Canim, valjda je odgovor na to pitanje očigledan. Caga glumi Yamana, a ne Miru. smeh
Inače ako izostavimo Cagu lik Yamana meni nije toliko poseban da bih ga pamtila narednih sto godina ili da bi mi ušao u top 5. Tu privilegiju ima Emir.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:53 am

Znaci, objektivnost na nivou. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:56 am

Kao i uvek. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:56 am

Ja sam odusevljena Kenanom, ne mogu da verujem da godine nisu ucinile svoje, cim se resio brkova, vratio se onaj stari. srca

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 11062807_873432659360808_7273889327875324215_n

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 11401546_1742068356020151_3658766890003620200_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:57 am

A, sta mislite, jel' ce Caga uopste da se osisa kad snimi film?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:58 am

Jesi ti bila na forumu kad smo Poncha i ja početkom druge sezone kada su Mira i Yaman bili rastavljeni pokušale da budemo objektivne pa smo ispljuvale Miru najstrašnije. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:58 am

Jesam, bila sam i sve sam citala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 1:59 am

Te su mi epizode bas bile teske, u svakoj sam cekala pomirenje. kezz
A, sad mi sve to nedostaje... tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 2:02 am

Nadam se da će da se ošiša i da pusti bradicu.

Jesu vala bili odušili sa tim rastankom skoro deset epizoda. Mislim da bi mi tada bilo lakše da sam znala da se više neće rastajati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 2:03 am

Cekaj, sad cu da nadjem i izdvojim ovde omiljen "objektivni" post. kezz
A, Merder i ja tada na ani branile Miru i napadale Yamana. lol! Secam se nakon 46, koliko smo ga popljuvale i govorile nikako pomirenje, ne zasluzuje oprost, a posle jedva docekale pomirenje. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 2:07 am

Hahaha, znači nervirale smo te, priznaj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 2:08 am

Nama ni tema nije bila dovoljna nego smo putem pp-a nastavile da ubeđujemo jedna drugu kako smo objektivne. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 2:09 am

Niste, najozbiljnije, bilo mi je zabavno da citam "objektivne" komentare. kezz
Zezas? lol!


Последњи изменио Admin дана Wed Jun 17, 2015 2:13 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 2:12 am

E, ne mogu da nadjem, ali ono kad si prevela iz najave Mirine reci vise nismo na istim stranama, ti si na ovoj, a ja na onoj strani, tu kad ste je popljuvale kao nikad pre. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 EmptyWed Jun 17, 2015 2:14 am

Pa da, na temi smo se trudile da ne budemo baš toliko oštre, pa smo to nadoknadile putem privatnih poruka. smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
Назад на врх 
Страна 16 of 39Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: