Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyThu Jun 11, 2015 8:58 pm

Tako nekako. A meni ti turski izrazi milina. A Caga, Caga.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyThu Jun 11, 2015 8:59 pm

Nista bez Cage. kezz
Koliko on ima lep glas, on od muskih, a Cansu i Berenka od zenskih bas imaju prelepe glasove.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyThu Jun 11, 2015 9:02 pm

Ali ja njih volim slušati kako izgovaraju i kad ne znam o čemu oni. Caga mi ima prekrasan glas. Volim i Barisev. I Kenanov. I Kivin... Cagin je melodija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyThu Jun 11, 2015 9:04 pm

Jeste, Baris je sav pun harizme.
Kivo ima dubok glas, uvek me prodrma kad sapuce. kezz
A, Kendza ima isto bas lep glas.
Ali, Caga... volim njegovu brzinu dok prica i kad se dere i kad sapuce i kad peva, itd... kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyThu Jun 11, 2015 11:06 pm

I meni će mnogo nedostajati MC, ali pošto već godinama pratim serije uživo, lakše podnosim kraj nego vi. Od septembra će početi nove serije, biće novi parovi koje ćete voleti isto kao i Yamiru ako ne i više. To sam već rekla, tako je meni bilo kada se završila Feriha, mislila sam da nikada više neću moći toliko da se vežem za neku seriju i za neki par, pa jesam. Doduše, istina je da možda ni jednu seriju posle toga nisam pratila sa toliko žara, zato što mi je tada sve to bilo novo, čekanje epizode nedelju dana, fragmani, ozeti, tipovi, slike sa seta, kasnije sam malo oguglala i sve mi je to postalo normalno. Zbog AFK-a sam se i regostrovala na forum i drago mi je zbog toga, najzad mogu da pričam sa ljudima koji dele moje interesovanje za Turske i Tursku, inače od mojih RL prijatelja apsolutno nikoga to ne zanima. I ja kažem, iyi ki varsiniz kizlar. <3

Ja sam MC odgledala već dva puta, tako da ću napraviti pauzu, letos sam planirala da pokušam da ponovo odgledam AiM i još jednom KPA.

Što se tiče glasova meni se definitivno najviše dopada Cagin i Seckinov, učivam da ih slušam i dok pričaju i dok pevaju. Inače Caga mi je jedan od glumaca koji najbolje koristi glas, tačno u svakoj sceni ima ton kakav treba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 10:50 am

Sara, u tome i jest stvar. Zbog ove serije sam naučila kako funkcionira twitter, pronaći neku informaciju na društvenim mrežama, čekala fragije, ozete, slike... Pratila novine.

Čitam svugdje neka opraštanja, pozdrave pa mi milo dođe.

Ne znam za Scekinov glas, njega nisam gledala, ali za Cagu se slažem. Jednostavno volim njegov glas tako lijepe boje, intonacije, glasnoće... Volim čuti tugu u glasu, šalu, radost... Baš mu se osjeti kad nešto izgovori.


Evo neke brojke vezane uz Medcezir.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 11:55 am

Na Star tv je sad reportaža. Pričaju o seriji, likovima, kraju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 12:01 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSptBKUsAA8LYb

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSpQ6cVAAADg8mMedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSpRukVAAAmYDP
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSpSkMUEAAzcvL
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSpTjEUsAAQpOu

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 12:29 pm

Isto kao što sam i ja zbog Ferihe naičia da koristim twitter i facebook. Do tada mi nije padalo napamet da otvorim profil na nekoj društvenoj mreži, a onda sam otvorila twitter, doduše lažni, kao Turkinja. lol!

Reportažu ne mogu sad da gledam, na poslu sam, ali dok dođem kući neko će već postaviti snimak.

Ova rečenica da će biti kraj o kome će se godinama pričati mi se baš i ne sviđa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 12:32 pm

Još nije izašao snimak na stranici Stara.

Meni su se svidjeli Yamanovi odgovori, govorio je on više, ovo su samo slike koje sam našla pa stavila. Neki od odgovora...

Pričali su i drugi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 12:34 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSwd-MUEAAFZFA

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSrTAjUAAAUgSa

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSrTA0VAAAS3_j

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHSrTaDUEAEHugc
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 12:43 pm

Joj, sta sam propustila, sad ne znam kako da docekam snimak.
Ionako brojim sate do epizode, evo jos 7 sati je ostalo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:06 pm

Sto se tice zanimljivosti, ne skodi nam prevod...

Iza kamere je radilo 100 osoba. U MedCeziru je tokom ove dve sezone korisceno 7.700 kostima i 1.740 cipela.
Svirano je 150 pesama, dueti Yamana i Mire su bili na prvom mestu o cemu se tokom nedelje najvise pricalo.
Scenario je zauzeo 9.240 strana. Bilo je 12.550 uloga/likova. 4.720 sati se snimalo.
Od ukupnih 77 epizoda, bilo je 35 zabava.
Zapis kaze da je MedCezir pratila publika svih uzrasta, a dostigli su preko 30 nagrada u svojoj zemlji i u inostranstvu.
Na drustvenim mrezama su svake nedelje obarali rekorde, tako da je zahvaljujuci njima Turska usla u svetsku listu na drustvenim mrezama. Na fb su dostigli preko 2,5 miliona lajkova, a svaku epizodu je gledalo 3 miliona stanovnika.


Jedino ovo poslednje ne znam kako bih prevela.


Последњи изменио Admin дана Fri Jun 12, 2015 1:11 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:08 pm

E, sad kad sam ubila vreme prevodjenjem, da pitam - Poncha, jel' izbacio Star TV snimak? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:14 pm

Hvala na prijevodu.

Nije još izašla reportaža. Evo ti samo dio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:16 pm

Sagol, canim. kisic
Tu kaze kako im je bilo nezaboravno na setu. Nije bas bukvalno ovo rekao, ali znacenje bi se moglo tako shvatiti.
Kad ce vise da puste celu reportazu, dakle pojescu se sto nisam bila tu i gledala ako ne puste. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:21 pm

Joj, ne znam kad će pustiti. Gledala sam maloprije i nije postavljen nastavak. Zadnji je jučerašnji.

Na kraju epizode je ova reportaža.

Nema ne čemu. Evo još jedna slika sa seta.
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 CHS7bzfWgAAu_e3
Košulja košta 160TL
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 10955145_650140498421188_3943397989614937553_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:22 pm

A, sta, nije bila danas, nego su je samo najavili za veceras?
Lepa kosulja. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:23 pm

Bila je. Ali cijele epizode postavljaju kasnije na stranicu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:24 pm

Aha, shvatam.
Ma, samo da postave pre epizode veceras da imam cime da se zamajavam i taman gledam sta me zanima, inace cu poludeti u brojanju sati. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:25 pm

Valjda hoće. Ne znam kad inače postavljaju te nastavke.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:25 pm

Ti si gledala celu?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:27 pm

Skoro, počela sam kad je Caga već govorio, nisam vidjela prije. Kasnije su još Serenay, Sebnem i Murat govorili.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:28 pm

Jel' su puno ovo dvoje manje bitnih pricali? Sta je otprilike Caga rekao? kezz

Kako je ovo slatko... <3

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 11406995_380707905458369_880955227310126704_n
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 EmptyFri Jun 12, 2015 1:32 pm

Nije, najviše su pričali Cagatay i Serenay. Mislim da je Sebnem nešto govorila o Serenay...

A Caga je pričao o Yamanovom ocu, Selimu... O snimanju, o snimanju kraja...

Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: