Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Merder
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 11:55 am

Da , mislim znam da ga ti gotivis kezz
Ali u poredjenju sa Cagom Kendzom , mnogo je daleko ;)
Tuba je stvarno lepa , ali sa glumom veze nema.Ne znam dal si procitala intervju sa Nebahat , zena me odusevila tu lol!
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Mrs Bondarenko
Bondarenkova jedina ljubav

Broj poruka : 9877
Godina : 27

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 11:59 am

Ne, nije mi medju omiljenima, samo mi je ok. Dobro glumi, ali moj glas je otisao Cagi. ;)
A i da nema Cage, glasala bih za Kendzu.

Znam samo da je Nebahat izjavila kako je lepa devojka i nista vise. Sto, jel' nesto detaljno pricala o njoj?
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 6785
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 1:47 pm

merhaba

Da ne dođem praznih ruku malo mog košarkaša. leptirici

Adminko, super su ti gifići. fala vi
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 2:28 pm

Oho, merhaba, Poncha! jupi poljubac
Dodala bih - nas kosarkas. stidljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 2:41 pm

Naravno da je naš. Ne svojatam ga ja. Divan je. Ova mu košarka baš ide. Uostalom kao i sve drugo.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 2:49 pm

Ma, znam, nego ti se samo pridruzujem. kezz
Merder nam voli Cagu, ali joj je Serenay draza, a ja sam u tvojoj grupi sto se toga tice. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 2:54 pm

Neka Merder, samo ti voli Serenay i neka ti je ona draža. Znači, svatko ima svoje miljenike. Neka, to je dobro. kezz
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 2:55 pm

Novina za neke. kezz
Meni je drago da i nju neko vise voli. Meni je mnogo draga, ali Caga je Caga. leptirici
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 2:58 pm

Da. Ne bi valjalo da je svima sve isto. To i jest draž foruma.

Čitala sam ove tvoje live komentare. Epizoda je bila ispunjena, ali izgleda da se sve privodi kraju.

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 3:00 pm

I ti mislis da je ipak kraj u junu?
Mene samo izludjuje sto nema zvanicne potvrde, da poludi covek kakvo neprofesionalno ponasanje prema gledaocima. ljutko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 3:09 pm

Ne znam što bih ti rekla. Ništa ne mislim dok ne potvrde. Idem s mišlju bolje mi je ikako gledati Cagu nego nikako pa što bude. I toliko sam se navikla na ovakvu seriju, bez obzira na brojne propuste, jednostavno dio su mene i moga slobodnog vremena. Ne samo na Cagu, nego sam navikla na svih njih. Ali on će mi nedostajati jer vjerojatno će, ako završi snimanje MC-a, napraviti neku pauzicu. Žao mi je što ga neću gledati, ali kao njegovom fanu želim da napravi onako kako je za njega najbolje.

Što se mene tiče, ja nemam ništa protiv treće sezone, ali što bi u njoj mogli gledati kad se već sad daje se svemu više prostora nego glavnima... Mogli bi oni započeti s novom sezonom, ali što ako im rejting drastično padne i onda trebaju privoditi kraju seriju. Ja se osobno ne osvrćem toliko na rejting jer bih gledala seriju, ali pitanje je koliko je sve isplativo Ay yapimu. Oni se trebaju oglasiti.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 3:13 pm

Delim misljenje s tobom. Razumem te.
Seriju sam pocela zbog Cage i Barisa da gledam.
Onda se tu istakla i Serenay (priznajem, najvise u paru sa Cagom) i ona mi prirasla za srce.
S obzirom da sam prvu sezonu odgledala maratonski, a drugu pratim ovako redovno, bas sam se vezala za celu ekipu, sve njih, kakvi god bili. Tako da bi, meni licno dobro dosla jos jedna sezona.
Mnogo ce mi nedostajati ovako, ako sad zavrse. placljivko
Da sam bar bila pametna, pa drugu sezonu ostavila za maratonsko gledanje na leto, sad bi bilo lakse. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 3:20 pm

E, a kad nisi bila pametna i počela gledati jednu tjedno sad čekaj. S njima sam toliko dugo vremena da su mi jednostavno dragi.

Naravno da sam i ja zbog Cage počela gledati, bilo mi je jako drago da je Baris s njim i što Caga ima priliku učiti od jednog takvog glumca. I Selim i Yaman su mi kao likovi dragi. Najdraži.
Serenay sam ja gledala i u još jednoj seriji (Adanali) i tamo mi je bila simpatična, a uloga joj je bila vrckava. U MC-u se pokazala boljom glumicom i jako lijepo pjeva. Priča nje i Yamana mi je tako lijepa i čvrsta. Jedan od rijetkih turskih parova koji je tako povezan. srca
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 3:24 pm

Sad bar necu komentarisati sama sa sobom uzivo kad gledam. kezz A i da hocu nije mi prvi put. lol!
Ah, a meni je Mira najdrazi lik. Pa, Yaman, pa Selim i Sedef.
Serenay nisam nigde vise gledala, jesam u onoj Lale devri, ali nakratko i nije mi se svidjala.
Ali, ovde me je odusevila. S obzirom da Cagu svi znamo jos iz perioda AFK kao i Barisa kao nezaboravnog Kerpetena, mogu reci da mi je Serenay najvece iznenadjenje u ovoj seriji.
I obozavam ih kad god pevaju, oko toga smo vec pricale. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 3:30 pm

Jesmo, jesmo. Nema veze. Znam da smo se i složile da su im dueti najbolji.

Meni je Mira sada, u drugoj sezoni, otkako se pomirila s Yamanom puno draži lik. Prije mi je znala biti kako kada, uglavnom draga, ali znalo je biti trenutaka i kad su me nervirali njeni postupci.
Njena je ljubav ogromna, i njegova isto. Zato su mi i dragi. Jednostavno, kad vidiš koliko se vole i koliko su važni jedno drugome, sve je drugo manje važno.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 3:41 pm

Da, bas tako. <3
U to ime, dva lepa gifica.<3

Imas li njihov omiljeni duet? :)
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 3:57 pm

Ne znam je li to Leventov Medcezir ili Teomanov Aşk Kırıntıları. Iako ovo drugo nij baš neki duet jer nisu pjevali sami. A dobar mi je Alansonov Ah bu ben kad smo ih prvi put čuli. Ne znam. Sve tri su mi i pjesme i dueti dobri. Žao mi je što nema snimaka u kojoj se samo oni čuju bez govora i slično. Svejedno ja skinem pjesme. leptirici

Ja volim uvijek kad pjevaju  to mi budu super scene. Jer se užive i vole pjevati. Možda nije sve do detalja najsavršenije, ali meni su odlični.

Kako su slatki.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 4:00 pm

I ja sam skinula sve pesme koje su pevali. kezz

Ne pitah te, jel' ti uz Cagu bolje ide Hazal ili Serenay? Mislim, znam da ga najvise volis samog... lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 4:13 pm

lol!

Misliš, ovako privatno? Ili u seriji s likovima?

Privatno stvarno ne znam koja ide s njim više. Njih dvije su različite koliko vidim tako da ne znam.

U serijama, ako misliš, onda ti mogu reći da mi je svaka koja je glumila odgovarala s njim. I Gizem koju većina Femir fanova ne može smisliti. Hazal mi je uz njega bila sitna, ali taj njihov nesklad u visini i razlika u karakteru ih je tako odlično nadopunjavala da su mi ostali tako jedan od najboljih parova. Serenay mu izgledom odgovara odlično i visinom isto. Yaman i Mira su uistinu jedan skladan i lijep par. (I da, Serenay je visinom negdje otprilike visoka kao i ja.)
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 4:18 pm

Privatno ne znam, ali ja licno mislim da mu vise odgovara Serenay. Nekako su mi slicniji i opusteni zajedno, sa Hazal mi je mnogo bio u grcu. Znam jedan snimak gde pevaju, sve nesto je izigravao ni ja ne znam sta, a sa ovom je dosta opusteniji, kao da mu vise prija po karakteru, temperamentu.

Mislila sam na likove u seriji. :)
A, pa ako ste Serenay i ti iste visine, sve mi je jasno. lol!

Da, Gizem mu je super stajala, bas su odlicni bili i krivo mi je sto im nisu iskoristili potencijal do kraja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 4:33 pm

lol! Da, Serenay je visoka kao i ja. I može obuti štikle i biti u ravnom uz njega.

Ma ne znam za privatno jer od svih glumaca njega najbolje poznajem. Glupo je reći poznajem jer koliko možeš poznavati nekoga koga nisi vidio nego kroz medije, društvene mreže i slično. Ali njega i najviše pratim. Za njih dvije ne mogu baš toliko reći, ali mislim da mi Serenay djeluje više opušteno. A možda je to sve zbog uloga koje sam gledala.

Mogu govoriti samo za serije. Meni je npr. Gizem kao glumica loša, ali je izgledom išla fantastično uz njega. Lik joj je bio njonjav, plah i glupast.
Kad to gledam kao neku drugu seriju mi je bilo zanimljivo. I žao mi je što nisu nastavili snimati pa da nekakav kraj imaju.

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 4:38 pm

Najbolja visinska razlika.
Pogovoto kad je zagrli s ledja, uroni joj u zagrljaj, ili ona njemu poleti...to nije nikad imao sa Hazal, a tako slatko deluje. leptirici Pa ti zamisljaj onda kako bi bilo s tobom, kad ste priblizne visine. kezz
I inace kazu za dvoje izmedju kojih je razlika u visini oko 15 cm da su to savrseni parovi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 5:57 pm

Meni oni jako slatko djeluju. Ona njemu često poleti u zagrljaj, baš se baci k njemu. To je više puta napravila, i ne krivim je. leptirici

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 6:00 pm

Evo izišao je ozet.

Цитат :
#‎Medcezir‬ 73. Bölüm Basın Özeti
Anneler gününde Nevin’in Altınkoy’a gelerek özür dilemesi Yaman’la Mira’nın kalbindeki en büyük eksiği tamamlar. Anne oğul arasındaki barış, yaşanan kötü günlerin üstünü örter. Ancak Kenan’la Asım arasındaki gizli pazarlık, Yaman’ın olayların dışında kalmasını imkansızlaştırır.
Selim’in kasasındaki emanet silahın kaybolmasından sonra yaşanan panik sürerken, Orkun, elindeki silahtan aldığı güçle, şimdi daha da tehlikelidir.
Mert’in Eylül için hazırladığı video sürprizi bir tek Eylül’ün kalbini yumuşatmaya yetmez. Mira ve Yaman en yakın arkadaşlarını yeniden bir araya getirebilmek için farklı bir yöntem uygulamaya karar verir.
Mira, Yaman’la birlikte ameliyat stresinden olabildiğince uzak, huzurlu günler yaşarken, düğün hazırlıklarına başlar. İlk durağı gelinlikçi olur. Diğer yandan Amerika’daki okula kabul edilmeleri için iki sevgili gerekli işlemleri yerine getirir. Geriye bir tek yabancı dil sınav sonuçlarının açıklanması kalır.
Mert ve Uzay’ın karikatür kitabının basın davetinde Eylül’le Mert’i barıştırmak için herkes seferber olurken, Mert o gün kendisi için doğan umut ışığına sıkı sıkıya sarılır.
Sınav sonucu açıklandığında Mira hayatındaki zorlu gerçekle bir kere daha yüzleşmek zorunda kalır. Üstelik Yaman bu sefer yanında yoktur.

I par slika iz epizode prošle.

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Mon May 11, 2015 8:57 pm

Evo ga prevod ozeta.

Цитат :
Na majcin dan Nevin se dosla ispricati u Altinkoy.U Yamanovom i Mirinom srcu njezina isprika znaci popunjavanje praznine.Mir izmedu majke i sina zamagljuje sve ono lose sto su dozivjeli.S druge strane, nije moguce da Yaman ostane izvan tajnih pregovora Asima i Kenana.
Nakon nestanka oruzja iz Selimovog sefa prozivljavajuci paniku, Orkun je jos opasniji sa snagom oruzja u rukama.
Mertov video iznenadenja nije dovoljan da omeksa Eylulino srce.
Mira i Yaman odlucuju na drukciji nacin pomiriti svoje bliske prijatelje.
Mira, koja je uz Yamana daleko od stresa operacije, ziveci u mirnim trenucima, pocinju pripreme za vjencanje. Prva postaja ce biti za mladenku.
S druge strane dva ljubavnika ispunjavaju potrebne obveze za upis u skolu u Americi. Rezultati jednog od ispita stranih jezika biti ce objavljeni. Na dan objavljivanja Mertovog i Uzayevog stripa, Mert salje pozivnicu Eylul. Dok su svi mirni, Mert se na taj dan cvrsto omotao u nadu.
Kada su rezultati ispita objavljeni, Mira se jos jednom suocava sa surovom zivotnom stvarnoscu.
Stovise, ovoga puta Yaman nije uz nju.

Bold me zaintrigirao...

ღ Sve za Stanislava ღ

Danas ostavljam težak izgled...<3
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   Today at 11:11 pm

Назад на врх Go down

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo