Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ostale teme, ali ne manje vazne...

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АуторПорука
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyMon May 25, 2015 10:19 pm

Pa jel nemaš nekog drugog majstora?

Evo, Turgut je oteo Feride, doveli su je u neku kuću. Hoće da ucenjuje Mahira sa njomm, jer zna da će uzeti dosije od Belgin, paće ga tražiti u zamneu za Feride. Ali je pop*deo kad je video da su se venčali

Mahir doveo Belgin do granice, ona ga prvo molila da pođe sa njom, onda mu je rekla da je dosije u njenoj hotelskoj sobi, a onda je on alarmirao graničare, krenuli su da je jure.

Ajten je otišla u park da se nađe saNeđom, sačekao je neki auto u koji je sela sa bebom, Orhan ih prati. Našla se sa Neđom negde u polju, stižu Orhan i Osman (Neđin brat) i hvataju Neđu. Osman vozi Ajten kući, a Orhan Neđu u policiju.

Uhvatili su i Belgin.

Mahir došao u hotelsku sobu i našao dosije. Našao se sa Jasinom i dao mu dosije. Poverava ga njemu da bude na sigurnom. Jasin odlazi da istražuje, a Mahiru iskače ispred auta neki tip i kaže da ima poruku za njega. Da je kod njega (Mahira) neki dosije, koji traže ti koji su ga poslali, među njima neki Turgut, i da će ubiti Feride ako im ne da.

Sad idu dugačke reklame, pa će verovatno i kraj...

Izvini ako sam malo zbrkana, ali pišem kako se odvija radnja...
Назад на врх Go down
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyMon May 25, 2015 10:47 pm

Eto, to je i kraj, ovaj tip kaže Mahru da je Turgut kidnapovao Feride i da će mu je vratiti ako mu da dosije, Mahir ga gleda zaprepašćeno i kraj epizode!

Nadam se da ti možeš preko telefona makar malo da prosurfuješ i poslužiš se dok ti ne poprave računar.

Pozdrav kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyMon May 25, 2015 10:56 pm

Samo u ovog imam poverenja.

Hvala ti puno na ovome. Mozda nekako stignem i do srede, ali necu nista da obecavam, da se ne bih razocarala.
Krivo mi je sto mi mobilni konstantno baguje anin forum, pa nikako ne mogu tamo da odem i vidim sta ima. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyWed May 27, 2015 7:28 pm

Admine, tu li si? Hoćeš da ti prenosim šta se dešava u KPA, onako kao što sam Karadyi preksinoć?

Živa li si, šta ima, hoće li računar?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyWed May 27, 2015 8:02 pm

Slavicice moja draga kisic
Ako ti nije problem, znacilo bi mi. Ionako mi je gledanje ove Kare draze, nedostaje mi caskanje s tobom u ovo vreme...
Sutra, ako Bog da, komp ce raditi... moli se
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyWed May 27, 2015 9:09 pm

Pozdrav, draga kisic

Evo dok su druge reklame, na brzinu:

Omerovog svedoka upucao neki lik ispred suda, tako da nije svdeočio, Elif u stanju nervnog rastrojstva priznala da je možda ubila Huseina.

Fatih rekao Nilufer da nikome ne kaže da je Huso živ, jer će tako potpisati njegovu smrtnu presudu. Nilufer mu rekla da nije uklonila bebu, ali da on ne zaslužuje da joj bude otac. Da bi se sakrila od Fatiha, otišla je u stan kod Merta.

Elif se u zatvoru nagutala onih tableta, ima halucinacije, Omer joj došao u posetu, u toku posete ona se onesvestila, sada su trenutno u bolnici.

Tajar slavi što je Elif priznala, sprema se te večeri za transplataciju bubrega, Fatih ga ispituje u kojoj će biti bolnici.

Ipek otišla kod Asli, priča joj šta je sve tetka radila protiv Elif, Asli joj ne veruje, onda joj Ipek kaže da joj je Filiz ćerka i da sumnja da je tetkin cilj da im uzme svu imovinu, Asli se priseća tetkinog razgovora koji je prisluškivala.

Mislim da je to otprilike to, za sada...

Nadam se da će ti sutra proraditi komp, paćešmoći da odgledaš epizodu na YT-u.

E, glasala sam u tvojoj novoj anketi, izgleda da jedino ja tipujem na srećan kraj, možda zato što nisam pratila seriju smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyWed May 27, 2015 10:16 pm

Hvala ti, cok cok. <3
Meni cim komp proradi bacam se na gledanje ovih epizoda. kezz
Videla sam da si glasala, bas sam htela da prokomentarisem kako si moj vecni optimista.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyWed May 27, 2015 11:21 pm

Evo nastavka:

Omer daje Elifine lekove na analizu i saznaje da to nisu antidepresivi, nego naprotiv, lekovi koji je ubijaju. Ona se vraća u zatvor oporavljena, s tim da lekove više ne pije. Omer i ekipa odlaze kod doktora kući, malo ga propuste kroz šake, on se žali Tajaru.

Melike hoće da počne da radi i ona bitanga Fatma je povezuje sa onim Tajarovim tipom, njih dve prenose neku torbu za pare. Ode i Melike u karaparanje!

Omer priređuje Elif iznenađenje, pušta iznad zatvorskog dvorišta zmaja sa njihovom slikom, sve su zatvorenice oduševljene. Elif čuje da ona opajdara Hande gnjavi onu drugu i vidi da ju je pretukla, nagovara je da je prijavi i pandurke joj prilikom pretresa nalaze drogu u dušeku.

Fatih (mislim)po Tajarovom nalogu odlazi do Merta i tamo zatiče Nilufer, natera je da ode u hotel. Ispred hotelske sobe joj ostavlja gomilu igračaka i cedulju, nešto da će uvek da brine o njoj i bebi jer su njegovi...

Omer se priseća da mu je onaj koga su na početku upucali nešto pred smrt spomenuo ambulantna kola i odlaze u hitnu pomoć da saznaju gde su ta kola išla, razgovaraju sa šoferom, nisam to baš najbolje shvatila, ali valjda im je na kraju rekao da je vozio tipa bez jedne noge u kome su oni prepoznali Husu.

U međuvremenu, Fatih je odveo Husu u kuću u kojoj se oporavlja Tajar posle presađivanja bubrega i dao mu pištolj da ga ubije.

U zatvorskom WC-u Hande napada Elif jer je prijavila za drogu i bode je u stomak.

I to je kraj: Omer u razgovoru sa onim šoferom konstatuje da je to bio njegov abi, Huso stoji sa pištoljem iznad Tajara, a Elif pada na pod ubodena.

Izašao je i fragi, u kome praktično samo ponavljaju poslednje scene iz današnje epizode, ne vidi se ništa novo.



Eto, to ti je izveštaj, ako sam nešto i zaboravila, videćeš kad budeš gledala epizodu.

Ja te pozdravljam i nadam se da ćemo se ponovo vratiti našem dopisivanju kad ti proradi računar.

Ćao kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyWed May 27, 2015 11:49 pm

Sad sam fragi pogledala, bas znaci.
Hvala ti puno, zlatna si. kisic <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyThu May 28, 2015 12:11 am

Nema na čemu :)

Evo, upravo jedna tvrdi da je iz "svojih izvora" saznala da će se KPA snimati do 10 jula i da će imati 55 epizoda rolleyes KO bi ih više pohvatao... Ono, još dve epizode mi se čine malo da se sve razreši do kraja, Elif tek treba u bolnicu, pa da je oslobode, pa tetka, pa Fatih, Huso, Tajar (ne verujem da će ga ubiti sada)... ihaj, šta tu još ima, ali opet, i 55 mi deluje previše ne znam Sa Karom i MC-om smo makar načisto koliko još ima do kraja...

E, da! I rekoše da će sledeća epizoda ići malo kasnije, od 22,30 po njihovom (21,30 po našem), zbog neke utakmice ljutko Ali opet, bolje i to nego da uopšte ne bude.

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 11227655_833084503406748_8036707249687456109_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyThu May 28, 2015 5:38 pm

Ja nekako imam osecaj da ce i ovi zavrsiti sad u junu... tuzni
Ay yapim je vec potvrdio, a cim se nisu ponovo oglasili oko promena, znaci da su to samo nagadjanja.
A, mozda sam i ja pesimisticna zbog MC. :P
Komp mi je proradio, malopre odgledah epizode, a sad cu tebi na ani da odgovorim. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySat May 30, 2015 1:38 am

Da se upišem i ovde. KPA sam počela da gledam ove nedelje i maratonski stigla do 30. epizode. Idem na posao sa podočnjacima do brade. Serija je jedna od boljih koje sam gledala u poslednje vreme i iako nisam neki fan ni Engina ni Tube, mada o Enginovoj glumi mislim sve najbolje, Elif i Omer su mi predivni.
Poruke gore neću da čitam pošto ne bih previše da spojlam, ionako mi radoznalost nije dala mira pa sam videla unapred mnogo više nego što sam htela, ali uskoro ću da odgledam preostale epizode, pa ću poslednjih 5, 6 pratiti uživo.
Prema onome što sam ja istraživala, zadnja je 55.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySat May 30, 2015 8:50 am

Devojke, imam dva pitanja, ali odgovorite mi samo kratko, nemojte previše da mi otkrivate.
Jel ova Nedret hala dobra ili loša? Nikako ne mogu da je procenim.
I hoće li ova Ipek da pravi velike probleme? Pitam pošto Oyku ionako ne mogu da smislim. To je valjda jedina turska glumica na koju sam alergična. Izvinjavam se ako je neko ovde voli.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySat May 30, 2015 2:09 pm

Prvo, hosgeldin canim. poljubac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySat May 30, 2015 2:10 pm

Meni je draga, simpaticna. kezz Ali, nece stvarati velike probleme.
A, sto se tice Nedret, ta nimalo nije naivna.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySat May 30, 2015 11:30 pm

Hosbulduk.

Hvala na odgovorima.
Назад на врх Go down
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySun May 31, 2015 12:42 am

Sara, dobrodošla u KPA klub cvetic

Nadam se, ukoliko zaista bude 55 epizoda i serija bude trajala do polovine jula, da ćeš nam se pridružiti i u live gledanju poslednjih epizoda.

Odgovore na tvoja pitanja dala ti je Adminka, samo bih dodala da će Ipek još kako napraviti probleme, ali na nagovor drugih, i potrudiće se posle da ispravi što je napravila. Ali bolje gledaj i ne zaviruj unapred, jer ćeš se lišiti pojedinih baš bombastičnih iznenađenja ;)
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySun May 31, 2015 1:22 am

Hvala na dobrodošlici. :)

Pridružiću se sigurno, jer kakav mi je tempo gledanja i koliko sam oduševljena serijom vrlo brzo stižem do 48.

Pretpostavljam da će biti bombastičnih iznenađenja jer ih uvek ima, to me je osim Omera i Elif i vezalo toliko za seriju, ali sam po prirodi radoznala pa se jedva suzdržavam, pogotovo što seriju gledam na službenom YT kanalu pa prolazim pored dosta scena koje mi prema slivci izgledaju primamljivo.
Ono što znam od buduće radnje je da će venčanje propasti, to sam htela ne htela videla onako usput na twitteru dok još nisam imala u planu ni da gledam seriju i znam da je Elif sada u zatvoru zbog navodnog ubistva Huseyina.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySun May 31, 2015 1:33 am

E, Saro, odlicno, ti taman znas turski skoro kao maternji, pa ces nam posluziti u live gledanju kad nas stignes. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySun May 31, 2015 2:08 am

Tamam, znaš da to meni nije nikakav problem, ja volim da prevodim. Po mojoj proceni već 50. gledamo zajedno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptySun May 31, 2015 2:18 am

Super. to
Slavicica se odusevila i kad je cula kako ja znam turski, mogu da zamislim kako ce onda reagovati za tebe. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyMon Jun 01, 2015 1:11 pm

Samo sam čekala kada će i ovu seriju pretvoriti u bespotrebnu dramu sa primesama teške sapunice. Sad mi je jasno šta je pored utakmica i beskrajnog preskakanja i odlaganja epizoda toliko oborilo rejting. Ne znam šta je sad trebalo Ipekino dete u celoj priči, dalji tok radnje mogu da pretpostavim. Nefret i Huso u akciji, lažni DNK testovi, itd. Televisa Presenta. rolleyes

U sredu nema nove epizode zbog utakmice.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyMon Jun 01, 2015 2:17 pm

Uh, al' si ljuta. kezz
Znaci, oni kao da rade protiv mene...sto nisu u proslu sredu dali utakmicu?.. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyMon Jun 01, 2015 9:29 pm

Ode Selim...
Belgin bih ubila ja. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 EmptyMon Jun 01, 2015 10:26 pm

Ja sve nešto na prekid, ponešto videla, ali nisam pažljivo gledala, videla sam da je Orhan preživeo, to mi je bilo bitno, i sad vidim da Turgi izaziva Mahira da ga kokne, to će biti kraj...

Admine, jesi li ti pažljivo pratila, šta je bilo sa Ilknur, jesu li prikazali njen razgovor sa Seisom?

I ova Belgin, čini mi se da je u fragiju nabola Adnana?!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ostale teme, ali ne manje vazne...   Ostale teme, ali ne manje vazne... - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Ostale teme, ali ne manje vazne...
Назад на врх 
Страна 4 of 7Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Kutak za srcu drage stvari...-
Скочи на: